Ulft, Netherlands

Eindexamenscholieren gratis naar Mañana

De Feestfabriek laat eindexamenscholieren donderdag gratis naar binnen bij Mañana Mañana op vertoon van hun cijferlijst. Woensdag horen de middelbare scholieren of zij geslaagd of gezakt zijn voor hun eindexamen.
Regio8 | 12 juni 2019 16:05 | Aangepast op 12 juni 2019 16:05
"We willen de generatie van morgen een relaxte toekomststart geven", laat De Feestfabriek weten. "We doen ze daarom graag een festivaldag cadeau." De scholieren mogen hun cijfers digitaal of geprint tonen en gratis naar de openingsdag van het festival in Vorden. Daar kan er vervolgens geproost worden op de toekomst, of het verdriet van het zakken vergeten worden volgens de organisatie.

De scholieren kunnen dit jaar op het festival naast ontspannen ook wat meer feest verwachten. De organisatie van Mañana Mañana in Vorden wil het festival dit jaar meer laten bruisen dan voorgaande jaren. De identiteit van Mañana wil de organisatie vasthouden, maar er moet wel wat meer power in het festival gebracht worden.

Mañana Mañana wordt gehouden van 12 tot en met 16 juni in Vorden. Het festival is in tegenstelling tot de Zwarte Cross, dat ook wordt georganiseerd door De Feestfabriek, nog niet uitverkocht.

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...

Schoolstaking tegen mogelijke terugkeer dienstplicht: in Bocholt klinkt protest

In Duitsland leidt de landelijke discussie voor de herinvoering van de dienstplicht afgelopen vrijda...