gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Einde conflict tussen De Graafschap en Zuil

98084e17f744d86f0fb471450051d62c.jpg

De Graafschap en commercieel directeur Martine Zuil zijn overeengekomen om per mei officieel uit elkaar te gaan. Daarmee komt een einde aan een langslepend conflict tussen beide partijen.

Redactie REGIO8 |
"Ik ben blij dat we uiteindelijk op een goede manier afspraken met elkaar hebben kunnen maken", laat algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp weten in reactie op het akkoord. Over de gemaakte afspraken wil de club geen informatie verschaffen. Zuil kwam in 2015 in dienst als commercieel directeur en kreeg in april 2017 een contract voor onbepaalde tijd bij de Doetinchemse voetbalclub, een keuze waar voorzitter Martin Mos het boetekleed voor aantrok. Na een halfjaar besloot De Graafschap niet verder te willen.

De functie van commercieel directeur bestaat inmiddels niet meer bij de club, het takenpakket is grotendeels ondergebracht bij de algemeen directeur. Zuil laat zelf weten opgelucht te zijn met het akkoord. "Ik ben er letterlijk ziek van geworden. Jammer dat het allemaal zo moest. Ik ben wel blij dat we er uiteindelijk met elkaar zijn uitgekomen. Ik hoop dat ik snel weer een wedstrijd van de club kan bezoeken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-31 at 17.17.12.jpeg

Weggebruikers in Bronckhorst hebben extra reistijd door werkzaamheden

Weggebruikers in de gemeente Bronckhorst moeten de komende maanden rekening houden met extra reistijd binnen de gemeente. Onder andere grote werkzaamheden aan de weg tussen Hummelo en Zutphen zorgen voor omleidingen.

Vulcanus40.jpg

Doetinchem ziet 160 woningen op terrein Vulcanus zitten, toekomst nog onzeker

De gemeente Doetinchem wil in principe meewerken aan de herontwikkeling van de ijzergieterij Vulcanus in Langerak tot een nieuw woongebied. Dat blijkt uit een recent besluit van het college van burgemeester en wethouders. De plannen bieden ruimte voor maximaal 160 woningen, maar of de ontwikkeling daadwerkelijk doorgaat, is nog onzeker.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 16.04.15.jpeg

Zelhemse survivalvereniging Jan in ’t Touw gered: gemeente past omgevingsplan aan

Survivalvereniging Jan in ’t Touw mag doorgaan met hun survivalactiviteiten op hun perceel aan de Schovenweg in Zelhem. Het college van Gemeente Bronckhorst heeft besloten het omgevingsplan aan te passen waardoor bouwwerken nu zeven meter hoog mogen zijn, en niet één meter, zoals het voorheen was.

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”