Ulft, Nederland
Terug

Eerste van RKZVC is kampioen en promoveert

e7ca084208a82c7cc93d021b25503039.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het was een mooie wedstrijd", blikt aanvoerder Michiel Krabbenborg terug op de kampioenswedstrijd die met 4-0 werd gewonnen van FC Winterswijk. "Het voetbal was niet altijd goed, maar we scoren wel op de belangrijke momenten. Nu is het feestvieren." Trainer Laurens Knippenborg deelt zijn mening. "We zijn eigenlijk geen moment in de problemen geweest. Het was overtuigend, het was perfect." Ook speler Bart te Focht kan zijn geluk niet op. "Vorig jaar natuurlijk gepromoveerd en nu dit er achteraan. Het is een bekroning op een topseizoen."

De club stoomde in vijf jaar tijd op van de vijfde naar de eerste klasse. Dat doet het zelfvertrouwen van trainer Knippenborg goed. "Ik denk dat wij gewoon ook in het linkerrijtje kunnen meedoen in de eerste klasse. We zullen niet gelijk kampioen worden, dat niet, maar we hebben een ploeg om ook mee te doen in de eerste klasse." Ruim vijftienhonderd toeschouwers aanschouwden de kampioenswedstrijd. "Voor het dorp is het natuurlijk geweldig", aldus speler Mark te Winkel. "Beter kan niet. Vorig jaar hadden we al een kampioenschap en dit seizoen is natuurlijk extra mooi en extra lekker. Dat het zo uitpakt en dat we het hier kunnen beslissen is echt geweldig."

Foto: REGIO8

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.