Ulft, Netherlands

Eerste thuiswinst De Graafschap

Regio8 | 16 januari 2016 23:52 | Aangepast op 16 januari 2016 23:52

In de gelijkopgaande eerste helft was Excelsior het dichtst bij een doelpunt. Doelman Hidde Jurjus redde knap na een poging van afstand, terwijl spits Tom van Weert even later voor open doel naast schoot. Aan de andere kant zorgde Cas Peters met een kopbal bijna voor 1-0, maar doelman Tom Muyters lag in de weg.

In de slordige tweede helft was De Graafschap sterker dan Excelsior. De Rotterdammers konden niet meer brengen wat ze voor rust wel deden. De Graafschap werd gevaarlijker en kwam na 71 minuten via Cas Peters op 1-0 voorsprong. Peters scoorde met een volley, nadat Muyters mis zat voor Excelsior. In de blessuretijd verdubbelde De Graafschap de voorsprong. Vincent Vermeij schoot raak na een voorzet van invaller Youssef El Jebli: 2-0.

Door deze overwinning blijft De Graafschap hekkensluiter van de Eredivisie, maar loopt het wel drie punten in op concurrent Cambuur dat verloor van Vitesse (0-2). Het verschil met Cambuur is nu vijf punten.

Lees ook

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...

Overleden vrouw aangetroffen in woning in ‘s-Heerenberg, onderzoek van start

In een woning aan de Commandeur in ‘s-Heerenberg is donderdag een overleden vrouw aangetroffen. De p...

Dressuurruiter Kris de Vries uit Didam leeft meisjesdroom aan de top

De Didamse dressuurruiter Kris de Vries heeft een succesvol seizoen achter de rug met haar paard Jil...

Voertuig te water in Noordijk, veel hulpdiensten ‘onnodig’ ter plaatse

Op een zandweg bij het Berkellandse dorp Noordijk is vrijdagmiddag een voertuig te water geraakt. In...