gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Eerste kilometers van N18 open voor verkeer

8d8d19c814cb5be32bba9f5b2415f80c.jpg
Redactie REGIO8 |
"De openstelling loopt vooruit op de opening van de gehele 27-kilometerlange nieuwe weg, die gepland staat voor mei dit jaar", zo laat Rijkswaterstaat weten. "Door de openstelling van de circa vier kilometer nieuwe weg kan aannemer Noaber18 de nieuwe N18 en parallelwegen in de omgeving verder afbouwen." Het verkeer kan ook al gebruik maken van aansluiting De Laarberg bij het bedrijventerrein in Groenlo.

Door de openstelling is de oude N18 tijdelijk een doodlopende weg. "In de uiteindelijke situatie wordt de oude N18 via een parallelweg met de aansluiting Eibergen verbonden", aldus Rijkswaterstaat. "Naar verwachting is deze aansluiting in maart gereed. Tot de openstelling van de gehele Nieuwe Twenteroute is de snelheid op het tracé Groenlo – Eibergen maximaal 80 km/h."

Foto: REGIO8

Lees ook

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

Richard Berenschot wederom informateur Oude IJsselstreek

Net als vier jaar geleden is de Winterswijkse Richard Berenschot informateur in de gemeente Oude IJsselstreek. De reden dat hij de klus in de gemeente weer mag klaren is volgens grootste partij Lokaal Belang (zeven zetels) het goede resultaat van de vorige keer.

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Rechter veegt bezwaren tegen asielopvanglocatie Bronckhorst van tafel

Een groep omwonenden van het gemeentehuis van Bronckhorst heeft bij de rechtbank in Arnhem bot gevangen in hun verzet tegen een opvanglocatie voor minderjarige asielzoekers in Bronckhorst. De rechter oordeelt dat de gemeente de vergunning terecht heeft verleend.

Ibrahim El Kadiri (2).jpg

El Kadiri weken uitgeschakeld bij De Graafschap

Ibrahim El Kadiri, aanvaller en smaakmaker van De Graafschap, staat de komende weken aan de kant met een blessure. De 24-jarige buitenspeler liep de kwetsuur op tijdens de verloren wedstrijd tegen ADO Den Haag (1-2).

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.