Ulft, Nederland
Terug

Eerste 'Elverfilm' enthousiast ontvangen

be062b92f5264dccbe8f5c10e32686b4.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik vond het best wel spannend aan het begin”, vertelt regisseur Jorn Snelting. “Eigenlijk is het allemaal super goed gegaan.” De film gaat over de band 'High 5’ die in de problemen komt wanneer hun instrumenten gestolen worden. De politie wordt ingeschakeld om te kijken waar de instrumenten gebleven zijn. De film is gemaakt met bewoners van zorginstelling Elver. Jantine Alberts mocht de rol van zangeres in de band vervullen. “Ik mocht playbacken en dat vond ik heel leuk”, aldus de actrice. Acteur Jan Oosterink, die politiecommissaris speelde, vult aan. “Het is heel mooi dat ik dat voor de eerste keer mee mocht maken.”

De opnames van de film waren in oktober en november. “Het was best wel spannend in het begin”, legt Alberts uit. “Daarna vond ik het superleuk om zo’n film voort te zetten.” Volgens Snelting gingen de draaidagen niet zonder slag of stoot. “Soms hebben we ook lange draaidagen gehad dus het vroeg veel van de mensen”, aldus de regisseur. “Eigenlijk was er geen verslapping of moment waarop ze dachten: ‘ik heb er geen zin meer in.’” Volgens de filmproducent komt er wellicht nog een deel twee. “Ik denk dat we maar eens moeten kijken of we dat voor elkaar kunnen krijgen. Ik denk dat iedereen graag door wil, inclusief mijzelf."

Foto: REGIO8

Lees ook

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.

Schermafbeelding 2026-02-23 141747.png

Automobilist belandt met voertuig in sloot in Borculo

Een automobilist is woensdagmiddag op de Wessel van Eylllaan, met zijn voertuig in Borculo een sloot beland. De bestuurder raakte eerst in de berm en schoof daarna door een stuurcorrectie naar links de nabijgelegen sloot in.

CampagneBronckhorst10.png

Wie doen mee aan de verkiezingen in Bronckhorst? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Bronckhorst kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. Op het stembiljet staan zowel nieuwe partijen als partijen die al langer in de gemeenteraad vertegenwoordigd zijn. We gaan de partijen de partijen af, en zetten de belangrijkste punten uit de verkiezingsprogramma's op een rijtje.