Ulft, Netherlands

Eerste De Beren in Achterhoek eindelijk open

Na lang wachten heeft restaurant De Beren deze week de deuren kunnen openen op het Simonsplein in het centrum van Doetinchem. Eigenaar Rien Kaan is blij dat hij na de coronatijd eindelijk klanten kan ontvangen.
Serena Speet | 11 maart 2022 13:29 | Aangepast op 11 maart 2022 13:29
“We konden niet wachten, we zaten echt te popelen”, geeft eigenaar Kaan aan. “Dat wachten word je zat want je wilt gewoon met je vak bezig zijn en lekker mensen helpen met je gastvrijheid.” De opening is een paar keer uitgesteld door de coronamaatregelen, maar maandag was het voor de eigenaar zover. De eerste dagen na de opening verliepen voor Kaan hectisch: “Wij hebben wel ervaring en we krijgen hulp van een opstartteam van De Beren, maar we werken ook met jonge mensen die nog geen horeca-ervaring hebben.”

Het pand van De Beren in Doetinchem, de voormalige locatie van H&M aan het Simonsplein is de eerste vestiging van de horecaketen in de Achterhoek. Mogelijk volgt er dit jaar nog een tweede vestiging in de regio in Winterswijk. Hier wordt momenteel een franchisenemer voor gezocht.

Foto: De Beren

Lees ook

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Burgemeester Fellinger wil rectificatie: ‘De training is niet spiritueel’

Voorafgaand aan de raadsvergadering van de gemeente Montferland donderdagavond voelde burgemeester A...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...