Ulft, Netherlands

Echtpaar op fiets aangereden in Lichtenvoorde

Een echtpaar op de fiets is zaterdag aangereden door een auto in hun woonplaats Lichtenvoorde. De vrouw is na de aanrijding met een traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 9 maart 2019 15:54 | Aangepast op 9 maart 2019 15:54
De aanrijding gebeurde rond 11.15 uur op de kruising van de Pastoor Sandersstraat met de Gert Reindersstraat. Over de toedracht van het ongeval is niks bekend. Hulpdiensten kwamen grootschalig in actie na de aanrijding en kwamen ter plaatse met drie ambulances en drie politieauto’s.

De vrouw is na het ongeval met een traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis. Haar man is met ambulance weggebracht. De bestuurder van de auto is door de politie meegenomen naar het bureau. Het kruispunt is een tijdlang afgesloten geweest voor verkeer.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Politie treft 107 hennepplanten aan in woning in Drempt

Bij een woning aan de Zomerweg in Drempt heeft de politie dinsdagmiddag meer dan honderd hennepplant...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...

Berkelland reserveert 7 ton voor herinrichting publieksruimte gemeentehuis in Borculo

Moest er nu 7 ton, 4 ton of 6 ton worden uitgetrokken voor de herinrichting van de publieksruimte in...

Gewonde bij botsing op de Hengeloseweg bij Vorden

Bij een kop- staartbotsing op de Hengeloseweg bij Vorden is een gewonde gevallen. Ook raakten er dri...

De Graafschap verliest van koploper ADO Den Haag

De Graafschap is er niet in geslaagd om koploper ADO Den Haag te verslaan. In het Werktalent Stadion...