Ulft, Netherlands

DZC’68 opent accommodatie met overwinning

Regio8 | 7 oktober 2017 17:32 | Aangepast op 7 oktober 2017 17:32

"De droom die we negen jaar geleden met elkaar hadden is nu uitgekomen", aldus voorzitter Jan Minkhorst van de Doetinchemse voetbalclub. "We waren op de oude accommodatie echt aan alle kanten uit ons jasje gegroeid. Samen met de gemeente Doetinchem hebben we dit kunnen realiseren." Naast de ruim 1.400 leden van DZC, krijgen ook partijen als een fysiotherapeut, Jong De Graafschap en Samen Doetinchem de ruimte in en om het multifunctionele pand. "Het is geen doel op zichzelf", zegt voorzitter Minkhorst over de invulling door verschillende partijen. "Maar ik denk dat wij in 2020 zestien uur per dag, zeven dagen per week open zijn."

Belangrijker nog dan de multifunctionele invulling zijn in de ogen van Minkhorst echter de leden. "Het allerbelangrijkste vind ik dat het een thuis moet zijn voor alles wat DZC is, van 4 tot 85 jaar oud", aldus de voorzitter. "Met deze accommodatie kunnen we dat veel beter dan daarvoor." Trainer Steven Verheijen is minstens zo tevreden als de voorzitter. "De voorwaarden zijn er om optimaal te kunnen trainen en spelen", vindt de trainer van het eerste team. "Deze accommodatie is klaar voor de toekomst, zo simpel is het."

De vorig seizoen gepromoveerde Doetinchemmers wisten het openingsweekend extra glans te geven door voor het eerst dit seizoen te winnen. Tegenstander Go-Ahead Kampen werd zaterdagmiddag met 3-2 verslagen.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Graafschap verliest van koploper ADO Den Haag

De Graafschap is er niet in geslaagd om koploper ADO Den Haag te verslaan. In het Werktalent Stadion...

Hans Boxem maakt rentree in politiek Berkelland

Hans Boxem, voormalig wethouder, raadslid én gedeputeerde van de Provincie Gelderland, maakt zijn re...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...

Reiger Suspension uit Hengelo vertrekt met eigen servicetruck naar Dakar Rally

Reiger Suspension uit Hengelo reist dinsdag met hun eigen servicetruck af naar Barcelona, om vervolg...

Fietser gewond na aanrijding met automobiliste, laagstaande zon speelt rol

Een automobiliste heeft dinsdagmiddag twee fietsers over het hoofd gezien in Silvolde, met een aanri...

Kerstmarkten in Duitsland blijven inzetten op extra veiligheid

Veel Duitse steden zetten fysieke barrières in om aanvallen met voertuigen te voorkomen. In de deels...