gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Duo wil Doetinchem aan de Koning tonen

669dc881fb25408aa37683e8ebd11397.jpg
Redactie REGIO8 |

“Doetinchem is natuurlijk eigenlijk de mooiste stad van Gelderland en misschien wel van heel Nederland”, zegt de Doetinchemse burgemeester Mark Boumans. “Misschien willen we over een paar jaar wel een keer Koningsdag in Doetinchem, dat lijkt ons heel leuk.” Iedere Gelderse burgemeester mocht een bijzondere inwoner meenemen naar de opening van het Provinciehuis in Arnhem. Ondernemer Gabi Hunter, die bekend is vanwege haar bakwinkel, was de gelukkige. “Ze zeiden allemaal dat ik Gabi moest meenemen. Het is een goede onderneemster, een echte Doetinchemse, maar ook iemand met een grote sociale betrokkenheid.”

Woensdagmiddag werd Hunter bij haar bakwinkel aan de Terborgseweg opgehaald door de burgemeester. “Ik heb me netjes aangekleed, ik heb mijn haren laten doen, ik heb mijn make -up laten doen. Ik ben er helemaal klaar voor”, zegt Gabi. “Ik denk dat we een gezellige dag gaan hebben en ik ben ook heel benieuwd hoe het Provinciehuis eruit ziet.”

Vloggen
De Doetichemse onderneemster heeft in de aanloop naar deze dag gevlogd voor haar Stichting Komt Voor de Bakker. “Dat is ter promotie van Doetinchem, echt op een positieve manier”, zegt Hunter. “We gaan wel proberen straks ook nog te vloggen natuurlijk.” De Doetinchemse verwacht een glimp op te kunnen vangen van de Koning. “Dat is wel de bedoeling, ik schat hem wel zo in. Ik denk dat hij best modern is.” Ook burgemeester Boumans verwacht wel een kort gesprekje. “Ik denk dat dankzij alle previews die we via Gabi al hebben gehad dat de Koning wel getipt is op deze bijzondere dame”, zegt Boumans. “Dus ik reken er stiekem wel een beetje op.”

Foto: Gabi Hunter

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.