Ulft, Netherlands

Duitse politie arresteert gezochte man bij grenscontrole nabij Beek

Archiefbeeld grenscontroles Foto: REGIO8
De Duitse politie heeft maandagochtend een man aangehouden bij een grenscontrole op de snelweg A3 ter hoogte van Beek. Tegen de man stond een arrestatiebevel open.
Redactie REGIO8 | 8 juli 2025 10:45 | Aangepast op 8 juli 2025 10:45
De man kwam maandagochtend als passagier in een auto met Nederlands kenteken de controlefuik binnen gereden. Na een identiteitscontrole bleek dat de bijrijder gezocht werd in Duitsland. De man was veroordeeld voor het overtreden van de Wapenwet en hij had nog een boete openstaan van 1250 euro.

De man kon het geld bedrag niet betalen en is daarom aangehouden. De Bundespolizei heeft de man overgebracht naar de gevangenis van Kleve. Hier moet hij een gevangenisstraf van vijftig dagen uitzitten.

Meest gelezen

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Lees ook

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...

Gemeente Montferland sluit grens Beek voorlopig niet meer af: ‘We gaan eerst evalueren’

Nu de grenswegen tussen Beek en Elten weer open zijn kan de gemeente Montferland terugkijken. Om na ...

Kan stukje Duitse rondweg op Winterswijks grondgebied, Nederland van het stikstofslot halen?

Een klein stukje rondweg bij de Duitse grensplaats Oeding werpt een verrassend licht op een veel gro...

Sluipverkeer veroorzaakt verkeerschaos in Beek: ‘Bestuurders rijden zelfs door tuinen’

Sinds de invoering van verscherpte grenscontroles door de Duitse regering-Merz is het Gelderse dorp ...