Ulft, Netherlands

Droger vliegt in brand in woning in Neede

Een droger is in de nacht van maandag op dinsdag in brand gevlogen in een woning in Neede. De brandweer had weinig moeite om de situatie onder controle te krijgen.
Jasper Hazelaar | 16 februari 2021 09:20 | Aangepast op 16 februari 2021 09:20
Het vuur in de machine ontstond rond middernacht in de woning aan de Bleekweg. De brandweer was snel ter plaatse om de droger te blussen en had weinig moeite om de situatie onder controle te krijgen. In totaal zijn brandweerlieden ongeveer een half uur bezig geweest met het bestrijden van het vuur.

Geen van de aanwezigen is gewond geraakt door de brand in de droger. Het is niet bekend of er schade is ontstaan aan de woning.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Van Koningsdag tot explosies: Doetinchem kende een bewogen jaar

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters op het afgelopen jaar. Voor bur...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Terugblik | Dit was het jubileumjaar van Normaal

Voor liefhebbers van Achterhoekse dialectmuziek was 2025 een bijzonder jaar. De dialectrockband Norm...

Burgemeester Van Domburg: 'Raadsleden durfden en konden hun werk niet meer doen'

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters. Voor Patrick van Domburg was d...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een winters begin van 2026

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...