Ulft, Netherlands

Dranklimiet geen oplossing voor Feestfabriek

Regio8 | 3 augustus 2017 15:05 | Aangepast op 3 augustus 2017 15:05
“We denken dat dit geen oplossing is voor alcoholmisbruik onder jongeren”, zegt Mascha Rutten namens de organisatie van de Zwarte Cross en
Mañana Mañana. “Ik denk ook dat het voor de bezoekers niet wenselijk is. Die zijn vaak met een groep familie of vrienden en dan is het een goed Achterhoeks gebruik om een rondje te geven.” Wanneer mensen maximaal twee alcoholische drankjes per persoon per keer mogen bestellen, verwacht de Feestfabriek langere rijen voor de bar.

Daarnaast geeft Rutten aan dat de Feestfabriek al veel maatregelen tegen alcoholmisbruik neemt tijdens de festivals. “We hebben natuurlijk de Nix18 polsbandjes al”, aldus Rutten. “Ook werken we samen met Celebrate Save.” Deze organisatie kijkt onder meer naar drugs- en alcoholgebruik, maar ook naar gehoorbescherming tijdens een festival.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Graafschap boekt tegen Olympic Charleroi eenvoudig derde oefenzege

De Graafschap heeft zaterdagmiddag op een goed gevuld Sportpark Zuid in Aalten een overtuigende 2-0 ...

Dinxperlo opent zijn groene huiskamer, Duitsland volgt voorbeeld

Wat begon als een kaal parkeerplein, is nu het hart van een klimaatvriendelijk centrum. Het vernieuw...

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Weerboer Gerrit voorspelt 'echt Hollands zomerweer' in het weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Omwonenden voorkomen grote brand bij bedrijf in Ruurlo

Bij een bedrijf aan de Spoorstraat in Ruurlo is de brandweer ter plaatse gekomen vanwege een brandme...

Medewerkster raakt bekneld in buizenpostsysteem stadhuis Doetinchem

Het stadhuis aan de Raadhuisstraat in Doetinchem is donderdagavond gedeeltelijk ontruimd na een inci...