Ulft, Netherlands

Doetinchemse trainer Meijer één jaar langer bij NEC Nijmegen

Foto: REGIO8
Rogier Meijer is ook volgend seizoen trainer van eredivisionist NEC uit Nijmegen. De 42-jarige Doetinchemmer staat daarmee aan de vooravond van zijn zesde seizoen als eindverantwoordelijke in De Goffert.
Jasper Hazelaar | 12 april 2024 11:08 | Aangepast op 12 april 2024 11:08
“Ik heb het nog altijd zo ontzettend naar mijn zin bij deze mooie club en zie nog steeds de mogelijkheden om de club structureel naar een hoger niveau te tillen”, laat Meijer weten in reactie op zijn contractverlenging bij NEC. “Nu we duidelijkheid hebben geeft dat extra brandstof om van een heel mooi seizoen een historisch seizoen te maken.” Want de Nijmegenaren staan op zondagavond 21 april in de bekerfinale tegen Feyenoord. Met een vijfde plek in de competitie presteert NEC ook boven verwachting, de club staat onder meer boven Ajax.

Voormalig De Graafschap-voetballer Meijer begon in het seizoen 2019/2020 in een driemanschap als trainer bij NEC. De daaropvolgende jaargang was hij zelf eindverantwoordelijk, het werd een succesvol seizoen waarin de Nijmegenaren promoveerden naar de eredivisie. “De chemie tussen de spelers en staf is nog steeds erg goed”, meldt technisch directeur Carlos Aalbers van NEC. “Dus was het voor ons snel duidelijk dat we verder wilden met Rogier.”

Lees meer over:

Voetbal|Doetinchem|

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...

Slang ontsnapt in Doetinchem: 'Het is een onschuldig diertje'

In Doetinchem is sinds woensdagavond een slang vermist. Het gaat om een python van ongeveer een mete...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...