Ulft, Netherlands

Doetinchemmer overlijdt na parachutesprong

Een 42-jarige man uit Doetinchem is overleden aan de verwondingen die hij opliep tijdens een parachutesprong op Ameland. Na een sprong op vrijdag is hij volgens de Leeuwarder Courant (LC) in het ziekenhuis overleden.
Jasper Hazelaar | 8 augustus 2019 09:40 | Aangepast op 8 augustus 2019 09:40
De exacte oorzaak van het ongeval is nog niet duidelijk. De landelijke eenheid van de politie doet onderzoek naar het incident. Daarbij wordt onderzocht of er sprake is van een noodlottig ongeval of eventuele verwijtbare schuld.

Eigenaar Jan Boyen Rienks van Paracentrum Ameland geeft tegenover de LC aan dat het ging om een ervaren parachutespringer. Rienks gaat uit van een inschattingsfout, van haperend materieel zou geen sprake zijn.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Dilemma wethouder, of raad Berkelland plekken voor verlichte fietsroutes wil aanwijzen

Wethouder Ria Leliveld van Berkelland erkent ruiterlijk voor een dilemma te staan: ze wil de veiligh...

Doetinchem wijst nieuw pand nabij binnenstad aan voor opvang dak- en thuislozen

De gemeente Doetinchem heeft een nieuwe voorkeurslocatie aangewezen voor de permanente opvang van da...

Carnavalshits op maat: Michel Wolsink helpt verenigingen aan hun kraker

Zelf doet hij niet mee met de Kachelhöltjes carnavalskrakertrofee, maar tóch is hij er elk jaar bij ...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Twee auto’s flink beschadigd bij kop-staartaanrijding in Zeddam

Bij een kop-staartaanrijding op de Terborgseweg in Zeddam zijn twee auto’s flink beschadigd geraakt....

Spits Theodoridis verlaat De Graafschap al na half jaar

De Griekse spits Dimitrios Theodoridis laat de Achterhoek na slechts een half seizoen weer achter zi...