Ulft, Netherlands

Doetinchemmer Dahlhaus naar FC Eindhoven

Aanvaller Jasper Dahlhaus (19) uit Doetinchem maakt definitief de overstap naar FC Eindhoven. De vleugelspeler kwam het afgelopen half jaar al op huurbasis uit voor de eerstedivisionist uit Noord-Brabant.
Regio8 | 16 juli 2021 09:43 | Aangepast op 16 juli 2021 09:43
“Met zijn uitstekende trap hebben we er een wapen bij op de flanken”, laat technisch manager Marc Scheepers weten. “Ik ben blij dat we deze talentvolle jongen aan ons hebben weten te binden.” De afgelopen maanden, toen hij werd gehuurd van Willem II, kwam Dahlhaus dertien keer in actie voor FC Eindhoven. De geboren Doetinchemmer scoorde daarin één doelpunt.

Hoewel hij in de Achterhoek geboren is, doorliep Dahlhaus de jeugdopleiding van Vitesse. In de zomer van 2020 maakte hij de overstap van Arnhem naar Willem II. Voor de Tilburgers kwam de negentienjarige aanvaller tweemaal in actie in de eredivisie.

Foto: FC Eindhoven Media

Lees ook

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft op een regenachtige maandagavond met 2-3 gewonnen van Jong Utrecht. Hierdoor hou...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...

Schoolstaking tegen mogelijke terugkeer dienstplicht: in Bocholt klinkt protest

In Duitsland leidt de landelijke discussie voor de herinvoering van de dienstplicht afgelopen vrijda...