gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem maakt opmars in de bokswereld

a809103004edee0546917b049a1f4f84.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik denk dat Doetinchem zeker meedoet", zegt Anouk Echteld over de boksschool COB. De titels van Echteld (-57 kilo A-klasse) en Stanley Koemans (+91 kilo A-klasse) bevestigen in haar ogen de status van de Doetinchemse boksschool. "Rotterdam en Eindhoven hebben ook allemaal twee titels", weet Echteld. "Dat Doetinchem zichzelf daarmee kan vergelijken is heel belangrijk." Wat het geheim van de boksschool is? "Wanneer de meeste mensen slapen, trainen wij al", vertelt Koemans. "Ook al heb ik de hele dag vrij, om 8 uur ’s ochtends sta ik hier. Net een stapje meer doen dan de tegenstanders, dat is de succesformule."

Koemans prolongeerde in Rotterdam zijn NK-titel, voor Echteld was het de eerste eindzege. "Een Nederlandse titel is vaak het begin", vindt Koemans, die donderdag alweer bokst in Gdansk (Polen). "Als je in Nederland meedoet, kan je kijken of je in het buitenland ook mee kan. Er is nog genoeg om te halen." Echteld deelt die mening. "Voor Stanley hoop ik op de Olympische Spelen. Dat is ook een uitgezet traject. Voor mezelf vind ik het lastig. Het liefst zou ik op een EK of WK willen staan, maar ik loop de route die ik moet lopen en ik hoop dat dat veel moois gaat opleveren."

Foto: REGIO8

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.