Ulft, Netherlands

Doelman Kremers tekent contract bij Ajax

Doelman Sten Kremers heeft zijn eerste contract getekend bij Ajax. De zeventienjarige doelman uit Lichtenvoorde werd vorig jaar overgenomen uit de jeugd van De Graafschap.
Regio8 | 12 augustus 2021 20:49 | Aangepast op 12 augustus 2021 20:49
Kremers heeft in Amsterdam een contract getekend voor drie seizoenen. Het is zijn eerste professionele contract in het betaald voetbal. De in Winterswijk geboren doelman speelt sinds de zomer van 2020 voor Ajax. Hij werd door de regerend landskampioen opgepikt in de jeugdopleiding van De Graafschap. Daarvoor kwam hij uit voor Longa'30 uit Lichtenvoorde.

De Lichtenvoordenaar is een van de keepers die de afgelopen jaren vanuit de Achterhoek de stap heeft gemaakt naar de Nederlandse top. Ook Oliver Kruger (PSV), Tyrick Bodak (PSV), Rick Jonkers (PSV) en Harm Dieker (Ajax, nu FC Twente) verlieten De Graafschap eerder voor een topclub.

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding bij Hummelo

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een automobiliste in het buite...

Verwarde man in Doetinchem van straat gehaald door politie

Hulpdiensten hebben zaterdagavond een verwarde man op de Bilderdijkstraat benaderd en uiteindelijk o...

En nu dóór in Winterswijk, want de plannen liggen al jaren op de plank

“Durf het, hak knopen door en rond dossiers af over enkele langlopende projecten waarover alle Winte...

Actiegroep loopt langs de Bocholter Aa en Oude IJssel voor drinkbare rivier in 2050

Langs de Bocholter Aa wandelen burgers met twee flessen rivierwater. Eentje is helder. De andere rui...

Doetinchem blijft worstelen met daklozenprobleem: 'De groei lijkt aanzienlijk'

Zoals de laatste tijd vaker het geval was in de gemeenteraad van Doetinchem, ging het ook donderdaga...

Oplopende temperaturen en meer zon dit weekend volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...