Ulft, Netherlands

Doelman Bakker tekent in Den Bosch na vertrek bij De Graafschap

Foto: REGIO8
De Graafschap-doelman Mees Bakker stapt deze zomer over naar competitiegenoot FC Den Bosch. Het contract van de bij AZ opgeleide doelman liep deze zomer af in Doetinchem, waardoor hij vrij was om een nieuwe club te vinden.
Jasper Hazelaar | 6 juni 2024 14:16 | Aangepast op 6 juni 2024 14:16
De 23-jarige Bakker tekent een contract voor drie seizoenen bij de nummer negentien van het afgelopen seizoen. “Voor mij is het een mooie stap om veel wedstrijden te spelen”, reageert de doelman, die in zijn tweede seizoen bij De Graafschap zijn basisplaats verloor aan Feyenoord-huurling Thijs Jansen. “Het plaatje wat geschetst is door de club beviel me goed en ik kijk er naar uit om in de komende drie jaar veel duels voor de club te spelen. Dat is voor mij als jonge doelman ideaal.”

Ook bij de Brabantse club wordt tevreden gereageerd. “Mees heeft bewezen een uitstekende keeper te zijn in zijn periode bij De Graafschap”, meldt technisch directeur Bernard Schuiteman. “Hij heeft het (moderne) profiel wat we zochten in een doelman en met zijn 23 jaar heeft hij nog veel ruimte om zich te ontwikkelen. We zijn erg blij met de komst van Mees, die in de gesprekken al liet merken er naar uit te zien om voor FC Den Bosch te spelen.”

Op doel op De Vijverberg?
Wie er komend seizoen de eerste keeper wordt bij De Graafschap is nog even afwachten. Recent werd Ajax-doelman Sten Kremers al door de Doetinchemmers vastgelegd voor bij de eerste selectie, terwijl Ties Wieggers ook nog altijd vastligt. Technisch directeur Peter Bijvelds heeft zijn pijlen nog altijd gericht op Feyenoord-doelman Jansen, maar die start de voorbereiding in principe in Rotterdam.

Lees meer over:

De Graafschap|Voetbal|Doetinchem|

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...