Ulft, Netherlands

Didammers winnen meer dan miljoen bij Postcode Loterij

De PostcodeStraatprijs van de Postcode Loterij is op de postcode 6942 ME gevallen in Didam. Meer dan twintig inwoners van de Montferlandse plaats zijn in de prijzen gevallen en mochten een bedrag van 1.225.000 euro verdelen.
Charlotte van de Kant | 13 januari 2023 10:16 | Aangepast op 13 januari 2023 10:16
Postcode Loterij-ambassadeur Gaston Starreveld heeft de winnaars in de straat Haverveld dinsdag verrast met de cheques. De Straatprijs bedraagt 25.000 euro per lot. In totaal vielen 23 inwoners in de prijzen: vijf mensen hebben 50.000 euro gewonnen, één iemand 75.000 euro, twee mensen 100.000 euro en één iemand 125.000 euro. Hans is een van de winnaars en speelt mee met vier loten mee, hij heeft daarmee 100.000 euro en de BMW gewonnen. Hij is blij met zijn prijs: “Toevallig had ik gisteren precies dezelfde auto bekeken om te kopen, fantastisch!”

Twee andere winnaars zijn Gerrit en Rachel, zij hebben samen één lot en daarmee 25.000 euro gewonnen. Ze weten al wat ze met het geld willen gaan doen: “We gaan een mooie reis maken door Japan.” Hetty en Frank winnen ook 25.000 euro: “Wat een verrassing! We hebben drie mooie zoons en gaan goed nadenken wat we met het geld gaan doen.”

De uitreiking aan de winnaars in Didam is te zien in het tv-programma ‘The Floor’ op zondag 29 januari bij RTL4.

Foto: Jurgen Jacob Lodder





Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...