Ulft, Nederland
Terug

Didammer overleden na zwaar ongeval

46bde036eacada61135c0a234cf7a913.jpg
Redactie REGIO8 |
De man uit Didam reed zaterdagochtend omstreeks 07.00 uur frontaal op een boom op de Doetinchemseweg in zijn woonplaats. Het slachtoffer werd gevonden door passanten, maar hij was niet aanspreekbaar. De brandweer heeft de man uit de auto moeten bevrijden. Hij is vervolgens per traumahelikopter naar het ziekenhuis in Nijmegen gebracht.

Het slachtoffer was lid van carnavalsvereniging De 11jes uit Nieuw-Dijk. In een bericht op de website laat de vereniging weten verslagen te zijn door het overlijden van een gewaardeerd Raad van 11-lid. ''Wij hebben Boy gekend als een zeer betrokken lid van onze vereniging, een Carnavallist, in hart en nieren. Hij was altijd bereid om te helpen en toonde initiatief om onze verenigingsactiviteiten te doen slagen. Daarnaast was hij één van de boegbeelden van vriendengroep de Kachelhöltjes en een trotse en succesvolle wagenbouwer.''

De carnavalsfestiviteiten gaan na overleg met de familie gewoon door, echter gebeurt dat wel met enkele aanpassingen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.