gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Didammer overleden na zwaar ongeval

46bde036eacada61135c0a234cf7a913.jpg
Redactie REGIO8 |
De man uit Didam reed zaterdagochtend omstreeks 07.00 uur frontaal op een boom op de Doetinchemseweg in zijn woonplaats. Het slachtoffer werd gevonden door passanten, maar hij was niet aanspreekbaar. De brandweer heeft de man uit de auto moeten bevrijden. Hij is vervolgens per traumahelikopter naar het ziekenhuis in Nijmegen gebracht.

Het slachtoffer was lid van carnavalsvereniging De 11jes uit Nieuw-Dijk. In een bericht op de website laat de vereniging weten verslagen te zijn door het overlijden van een gewaardeerd Raad van 11-lid. ''Wij hebben Boy gekend als een zeer betrokken lid van onze vereniging, een Carnavallist, in hart en nieren. Hij was altijd bereid om te helpen en toonde initiatief om onze verenigingsactiviteiten te doen slagen. Daarnaast was hij één van de boegbeelden van vriendengroep de Kachelhöltjes en een trotse en succesvolle wagenbouwer.''

De carnavalsfestiviteiten gaan na overleg met de familie gewoon door, echter gebeurt dat wel met enkele aanpassingen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.

Stroombroek60.jpg

Nieuw strand, ‘oud’ zand: populair Stroombroek krijgt opfrisbeurt

In aanloop naar de start van het zwemseizoen wordt er bij Stroombroek in Braamt nog hard gewerkt aan de opknapbeurt rondom de zwemplas. Het recreatiegebied is een populair en groeit de laatste jaren weer qua bezoekersaantallen. Reden genoeg voor beheerder Leisurelands om onder andere het strand onder handen te nemen.

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.

80764b21-6553-4f21-a043-32127f9e2424.jpg

Het is de vraag of CDA in Berkelland overwinning kan belonen met coalitie

Het is de vraag of het CDA in Berkelland de klinkende verkiezingsoverwinning kan belonen met een robuuste coalitie, die de komende vier jaren de lijnen kan uitzetten. Tijdens de politieke avond van dinsdagavond was er alleen steun van PRO voor het CDA, waardoor Samen voor Berkelland (SvB), Samen D’ran, VVD en BBB aan het langste eind trokken.