gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zoekt vervanger voor Vermeij

32baa8e5fc26beefe1b0a4fa7624d381.jpg
Redactie REGIO8 |

"Hij is van waarde geweest voor ons", aldus trainer Jan Vreman over Vincent Vermeij. De Zweedse testspeler maakte tijdens de oefenwedstrijd tegen Real Mallorca zijn eerste minuten op het Doetinchemse veld. "Het was voor hem een hele lastige wedstrijd", vindt trainer Vreman, die niet tevreden was over het spel van zijn ploeg en van Smajic in de tweede helft. De nieuwkomer kreeg in de tweede helft een kans om een contract af te dwingen. "Op dit moment is het te weinig, maar dat ligt aan de hele groep denk ik."

Vincent Vermeij onderging maandag de medische keuring bij Heracles Almelo, waar hij Wout Weghorst zal vervangen. Hij speelde in de wedstrijd van zondagavond dan ook niet, met het oog op de aanstaande transfer. Vrijdagavond start het elftal van Jan Vreman de nieuwe competitie in de Jupiler League met een thuisduel tegen FC Eindhoven.

Lees ook

Stadhuis doetinchem.jpg

Doetinchem krijgt prominente rol bij NOS tijdens gemeenteraadsverkiezingen

Op 18 maart trekken inwoners van alle Nederlandse gemeenten naar de stembus voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. De NOS volgt de ontwikkelingen onder meer live vanuit het stadhuis in Doetinchem, waar een exitpoll wordt bijgehouden. In aanloop naar de verkiezingen zijn verschillende Doetinchemse lijsttrekkers te horen en te zien in debatten van de NOS.

112wehl.jpg

Auto botst tegen boom in Wehl: geen gewonden

Een auto botste maandagmiddag hard tegen een boom op de Keppelseweg bij Wehl. De bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

STILL DTC0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Doetinchem gemeenteraadsverkiezing 2026

De elf lijsttrekkers van de gemeente Doetinchem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het Stadhuis. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over het groeien naar 70.000 inwoners en de sociale veiligheid. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Doetinchem terug.

lochem gemeentehuis0.jpg

Gemeente Lochem trekt portemonnee voor beginners op de huizenmarkt

De gemeente Lochem trekt de portemonnee om starters meer kans te geven op de woningmarkt. De starterslening wordt verhoogd, zodat jonge woningzoekers makkelijker hun eerste huis kunnen kopen. Ook komt er extra leenruimte om een woning meteen energiezuiniger te maken.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Doetinchemse lijsttrekkers in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als derde gemeente is maandagavond Doetinchem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstOostrom.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Boris en Femke van Oosterom in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Boris en Femke van Oosterom, samen op de kieslijst van Lijst Groot Montferland.