Ulft, Netherlands

De Graafschap zoekt 'snel' nieuwe sponsor

De Graafschap is met gepaste spoed op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor voor komend seizoen. AgriBioSource heeft kenbaar gemaakt niet meer op de voorzijde van het shirt te willen staan, de plek die afgelopen seizoen beschikbaar werd gesteld aan KWF Kankerbestrijding en KiKa.
Jasper Hazelaar | 3 juni 2022 12:32 | Aangepast op 3 juni 2022 12:32
“We hadden dit liever niet gehad, maar dat waren nou eenmaal de afspraken”, zegt commercieel manager Henk Bloemers van de Doetinchemse voetbalclub. Begin 2021 sloot De Graafschap een sponsorovereenkomst met AgriBioSource voor tien jaar, waarbij tussentijds werd gekeken naar de exacte invulling. Nu heeft het bedrijf kenbaar gemaakt niet meer hoofdsponsor te willen zijn, waardoor de allergrootste uitdaging voor Bloemers is op korte termijn een vervanger te vinden: “En die tijd begint te dringen. Ik wil niet zeggen dat ik slapeloze nachten heb, maar de eerste slapeloze nacht zit eraan te komen.”

De hoofdsponsor staat bij De Graafschap garant voor een bedrag tussen de 250.000 en 300.000 euro per seizoen, afhankelijk van het pakket dat wordt afgenomen. “We zijn ervan overtuigd dat we voor de start van de competitie een nieuwe hoofdsponsor vinden, er lopen ook al gesprekken”, zegt Bloemers, die een uitnodiging doet aan geïnteresseerde partijen om zich te melden. “Iedereen is wat te kort door de bocht, maar wat ons betreft staan we open voor ieder bedrijf dat op het shirt wil.”

'Andere manier invullen'
Directeur Sjoerd Hermsen geeft namens het bedrijf aan te kijken naar de toekomstige invulling van het sponsorschap. "We hebben vijf hele mooie seizoen gehad en ook over de toekomst zijn we positief, maar we gaan het anders invullen. Dat staat los van resultaten van De Graafschap, maar je stelt een aantal doelen met elkaar. Je moet wel blijven vernieuwen, wij ook als bedrijf."

Foto: REGIO8

Lees meer over:

De Graafschap|sponsor|

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op De Treffers

De Graafschap heeft zaterdagmiddag in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen een verdiende 1-3 ove...

‘Cultuurbewaker’ Rondeel verlengt bij De Graafschap tot 2029

De Graafschap heeft het contract met keeperstrainer Jordy Rondeel verlengt tot de zomer van 2029. De...

Achterhoeker Haen tekent in Tilburg bij competitiegenoot van De Graafschap

Aanvaller Devin Haen uit Zieuwent vertrekt bij Feyenoord en kiest voor eerstedivisionist Willem II. ...

Achterhoekers Meijer en Ulderink volgen Ten Hag naar Leverkusen

Doetinchemmer Rogier Meijer en Aaltenaar Andries Ulderink gaan aan de slag als assistent-trainers bi...

De Graafschap trapt seizoen af in Zelhem, zoektocht naar ervaring loopt

De Graafschap is maandagavond in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de ee...

Jeugdinternational van Kosovo tekent eerste contract bij De Graafschap

Nart Ahmeti heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 19-jarige middenvelder ligt de...