Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap zegt zestal contracten op

a6a3d60e6fb38312bd019370dc39c772.jpg
Redactie REGIO8 |
"Als je niet verder wil, moet je de contracten voor 1 april opzeggen, dat is een formele datum", aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. "Maar dat wil niet zeggen dat je niet met elkaar verder gaat." Tim Keurntjes, Andrew Driver, Kevin van Diermen, Tim Receveur, Rannick Schoop en Robert Klaasen kregen donderdag te horen dat hun contracten formeel zijn opgezegd. Hoewel de contracten van Klaasen en Schoop zijn opgezegd, heeft De Graafschap nog een eenzijdige optie om de contracten te verlengen.

Met aanvoerder Sven Nieuwpoort en Youssef El Jebli, ook in het bezit van een aflopend contract, lopen inmiddels gesprekken om te verlengen. Beide spelers hebben aangegeven open te staan voor een langer verblijf. "Van beide kanten is de insteek om door te gaan", aldus Hofstede. "Maar we moeten er wel financieel uitkomen. Daar zitten we nu middenin."

Onzekerheid rond huurlingen
De contracten van de gehuurde spelers Daryl van Mieghem (Heracles Almelo) en Sjoerd Ars (Fortuna Sittard) lopen af bij hun clubs. Of De Graafschap verder gaat met dit tweetal is nog niet duidelijk. "Van Mieghem heeft bijvoorbeeld een eredivisiesalaris en moet dan water bij de wijn gaan doen", beaamt Hofstede. Voor een hernieuwde huur van Tissoudali is de club afhankelijk van zijn huidige werkgever Le Havre.

Bednarek en Diemers volgen ambitie
Ook Filip Bednarek en Mark Diemers hebben een aflopend contract. Zij staan open voor een nieuwe uitdaging, maar De Graafschap wil nog wel een poging wagen om doelman Bednarek te verleiden tot een langer verblijf. "Het zou niet onlogisch zijn om te kijken of hij wil blijven", aldus Hofstede. "Mark Diemers heeft al wel bij mij aangegeven een stap te willen maken."

Foto: REGIO8

Lees ook

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.