Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint van Achilles'29 in Zelhem

4d6f3defa45add8dfd3624d31cb04103.jpg
Redactie REGIO8 |
In de slordige eerste helft verzuimde De Graafschap, dat voor het eerst in zijn nieuwe tenue speelde, zijn kansen af te maken. Na een kwartier nam Achilles de voorsprong: Niek Versteegen schoot uit buitenspelpositie 0-1 binnen. Elvio van Overbeek schoot vervolgens namens de Superboeren op de paal, Youssef El Jebli tikte van dichtbij wel raak. El Jebli zorgde vlak voor rust op fraaie wijze voor 2-1.

Na rust kwamen de Groesbekers al snel op 2-2 via Burak Uguz. De Graafschap drong daarna meer aan en met een droge knal zette Mark Diemers de Doetinchemmers weer op voorsprong. Fabian Serrarens maakte vervolgens 4-2 na prima voorbereidend werk van Anthony van den Hurk. De aanvaller, die zijn contract verlengde en tegen Feyenoord een hattrick maakte, was zelf ook nog trefzeker maar dat doelpunt werd afgekeurd. De Graafschap sluit zaterdag de voorbereiding af met een oefenwedstrijd tegen FC Emmen op de Open Dag.

Eerste helft: Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Driver; Receveur, Klaasen, El Jebli; Ars, Van Mieghem. 
Tweede helft: Etemadi; Van Overbeek (62. Keurntjes), Straalman, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort (62. Van Diermen), Driver (62. Tutuarima); Receveur, Diemers, Serrarens; Ars (62. Van den Hurk), Van Mieghem.

Foto: REGIO8

Lees ook

DidamBrand1.png

Bankstel tegen gevel speelde rol bij verwoestende brand Begoniastraat Didam

Woningbouwcorporatie Plavei heeft meer duidelijkheid over de brand op 13 mei 2025 waarbij een heel huizenblok verwoest werd. Na ongeveer negen maanden is het onderzoek van de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland) gepresenteerd. Het antwoord is niet zo bevredigend als misschien wel verwacht.

lochem gemeentehuis0.jpg

Bedrijfsleven waarschuwt Lochem: ‘Zonder ruimte en stroom vertrekken bedrijven’

De Industriële Kring Lochem (IKL) ziet het gebrek aan bedrijfsruimte en de overbelasting van het elektriciteitsnet als een groeiend probleem voor het lokale bedrijfsleven. Tijdens een verkiezingsdebat met gemeenteraadsfracties waarschuwde voorzitter Nico Groen dat bedrijven de gemeente verlaten als er niet op tijd structurele oplossingen komen.

timpke.jpg

Huidige raad mag vragen stellen, nieuwe raad beslist over zwembadenkwestie in Berkelland

Een nieuw overdekt zwembad? Renovatie van de twee bestaande overdekte zwembaden? In stand houden van de kleine baden in de kernen? De politiek in Berkelland mag er dinsdagavond vragen over stellen tijdens een zogenaamde beeldvormende vergadering, maar het eindoordeel is aan de nieuwe raad, dus ná de verkiezingen op 18 maart.

03 Trein0.png

Voorstanders treinverbinding naar Münster stuiten op dood spoor

Een treinverbinding naar Münster, vanuit Winterswijk en Bocholt. Voorstanders aan beide zijden van de grens pleiten er voor, maar stuiten vooralsnog op een dood spoor. De lijst van obstakels en bezwaren wint het nog altijd van het voordeel van het heropenen van een oude spoorlijn.

WhatsApp Image 2026-02-09 at 20.36.27.jpeg

Auto belandt op dak na eenzijdig ongeval N18 Varsseveld

Een auto is maandagavond bij een eenzijdig ongeval op de N18 bij Varsseveld op het dak terechtgekomen. De afslag naar de A18 is enige tijd afgesloten geweest. Niemand raakte gewond.

WhatsApp Image 2026-02-09 at 19.34.23.jpeg

Bestuurder meegenomen voor blaastest na ongeval op N18 bij Eibergen

De N18 is maandagavond tijdelijk deels afgesloten geweest na een aanrijding ter hoogte van Eibergen. De veroorzaker van het ongeval is meegenomen naar het politiebureau voor een ademanalyse.