Ulft, Netherlands

De Graafschap wint van Achilles'29 in Zelhem

Regio8 | 10 augustus 2017 12:03 | Aangepast op 10 augustus 2017 12:03
In de slordige eerste helft verzuimde De Graafschap, dat voor het eerst in zijn nieuwe tenue speelde, zijn kansen af te maken. Na een kwartier nam Achilles de voorsprong: Niek Versteegen schoot uit buitenspelpositie 0-1 binnen. Elvio van Overbeek schoot vervolgens namens de Superboeren op de paal, Youssef El Jebli tikte van dichtbij wel raak. El Jebli zorgde vlak voor rust op fraaie wijze voor 2-1.

Na rust kwamen de Groesbekers al snel op 2-2 via Burak Uguz. De Graafschap drong daarna meer aan en met een droge knal zette Mark Diemers de Doetinchemmers weer op voorsprong. Fabian Serrarens maakte vervolgens 4-2 na prima voorbereidend werk van Anthony van den Hurk. De aanvaller, die zijn contract verlengde en tegen Feyenoord een hattrick maakte, was zelf ook nog trefzeker maar dat doelpunt werd afgekeurd. De Graafschap sluit zaterdag de voorbereiding af met een oefenwedstrijd tegen FC Emmen op de Open Dag.

Eerste helft: Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Driver; Receveur, Klaasen, El Jebli; Ars, Van Mieghem. 
Tweede helft: Etemadi; Van Overbeek (62. Keurntjes), Straalman, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort (62. Van Diermen), Driver (62. Tutuarima); Receveur, Diemers, Serrarens; Ars (62. Van den Hurk), Van Mieghem.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

De Graafschap mist steun in uitvak tegen Jong AZ door opgelegde straf

De Graafschap reist aanstaande maandag zonder de steun van eigen publiek naar Wijdewormer voor de ui...

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Auto botst tegen boom op Grolsedijk bij Lievelde

Bij een eenzijdig ongeval op de Grolsedijk bij Lievelde is maandagavond een personenauto tegen een b...

Gemeente Lochem staat garant voor 5 miljoen voor nieuw clubgebouw Golfclub Lochem

De gemeenteraad van Lochem heeft maandagavond ingestemd met een garantstelling van 5 miljoen euro vo...

Partijen bijten door zure appel heen met betrekking tot zonnepark Bekenschot bij Barchem

Gemeentebelangen, VVD en Meedenken met Lochem hebben maandagavond ‘met pijn in het hart’ ingestemd m...