Ulft, Netherlands

De Graafschap wint oefenduel van Feyenoord

Regio8 | 6 augustus 2017 13:56 | Aangepast op 6 augustus 2017 13:56
Anthony van den Hurk was aan de kant van De Graafschap de grote man met drie doelpunten, die alle drie vielen in de tweede helft. Feyenoord trad aan met een flink aantal reservespelers, hoewel ook de aankopen Sofyan Amrabat en Jeremiah St. Juste en spelers als Michiel Kramer en Renato Tapia in de basisopstelling van de Rotterdammers stonden. De twee nieuwkomers waren aan de kant van de landskampioen verantwoordelijk voor de doelpunten.

De volgende oefenwedstrijd voor De Graafschap is woensdagavond tegen Achilles’29 in Zelhem. De oefencampagne wordt zaterdag afgesloten met een duel tegen FC Emmen op de Open Dag.

Opstelling: Bednarek; Tutuarima, S. Nieuwpoort, Van Diermen, L. Nieuwpoort, Driver; Receveur, Diemers, Serrarens; Van den Hurk, Van Mieghem.

Foto: De Graafschap

Lees ook

Vierde competitiezege op rij voor De Graafschap

De Graafschap heeft voor de vierde keer op rij gewonnen. Deze keer versloeg de ploeg van Marinus Dij...

Mogelijke verlaging Duitse 'vliegtax' kan Nederlanders lokken

Voor Nederlanders kan het aantrekkelijker worden om vanaf Duitse luchthavens te vliegen, nu de Duits...

Kans op natte sneeuw in de Achterhoek volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Europese docenten werken in Achterhoek aan samenwerking: 'Voor de studenten een goede zaak'

Bij het Civon in Ulft zijn donderdag en vrijdag meer dan honderd docenten uit heel Europa samen voor...

Montferland grijpt in bij IKC: ‘Dit moest stoppen, anders liep het uit de hand’

De bouw van het Integraal Kindcentrum in ’s-Heerenberg krijgt een harde reset. De gemeenteraad van M...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....