Ulft, Netherlands

De Graafschap wint in Epe van Almere City FC

Regio8 | 25 juli 2017 20:59 | Aangepast op 25 juli 2017 20:59
De Graafschap kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong. Na vier minuten spelen scoorde Anthony van den Hurk op aangegeven van Fabian Serrarens de openingstreffer. Nadat een doelpunt van Almere City was afgekeurd wegens buitenspel, scoorde Serrarens zelf na een kleine 25 minuten spelen voor de 2-0. Voor rust kwam de ploeg uit Flevoland nog terug in de wedstrijd door een goal van Arsenio Valpoort, die uit de rebound de 2-1 kon scoren.

In de tweede helft werd vervolgens niet meer gescoord, ondanks dat Almere een aantal goede kansen kreeg. Youssef el Jebli en Bart Straalman konden in Epe niet meespelen door blessures. Het trainingskamp van De Graafschap in Epe duurt nog tot zaterdag. Aanvankelijk zouden de Superboeren ook nog tegen Heracles Almelo spelen. Die wedstrijd werd echter afgelast door de autoriteiten.

Eerste helft:
Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen, Diemers, Serrarens; Van den Hurk, Van Mieghem.
Tweede helft:
Etemadi; Van Overbeek (Tutuarima), Abena (Huntelaar), S. Nieuwpoort (Van Diermen), L. Nieuwpoort (Van Diermen), Tutuarima (Driver); Klaasen (Burgzorg), Diemers (Keurntjes), Serrarens (Receveur); Van den Hurk (Versteeg), Van Mieghem (Ars).

Foto: REGIO8

Lees ook

Vierde competitiezege op rij voor De Graafschap

De Graafschap heeft voor de vierde keer op rij gewonnen. Deze keer versloeg de ploeg van Marinus Dij...

Mogelijke verlaging Duitse 'vliegtax' kan Nederlanders lokken

Voor Nederlanders kan het aantrekkelijker worden om vanaf Duitse luchthavens te vliegen, nu de Duits...

Kans op natte sneeuw in de Achterhoek volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Europese docenten werken in Achterhoek aan samenwerking: 'Voor de studenten een goede zaak'

Bij het Civon in Ulft zijn donderdag en vrijdag meer dan honderd docenten uit heel Europa samen voor...

Montferland grijpt in bij IKC: ‘Dit moest stoppen, anders liep het uit de hand’

De bouw van het Integraal Kindcentrum in ’s-Heerenberg krijgt een harde reset. De gemeenteraad van M...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....