gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint in Epe van Almere City FC

3cf3a40dd5efecda4c4a9c1f5a1af333.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong. Na vier minuten spelen scoorde Anthony van den Hurk op aangegeven van Fabian Serrarens de openingstreffer. Nadat een doelpunt van Almere City was afgekeurd wegens buitenspel, scoorde Serrarens zelf na een kleine 25 minuten spelen voor de 2-0. Voor rust kwam de ploeg uit Flevoland nog terug in de wedstrijd door een goal van Arsenio Valpoort, die uit de rebound de 2-1 kon scoren.

In de tweede helft werd vervolgens niet meer gescoord, ondanks dat Almere een aantal goede kansen kreeg. Youssef el Jebli en Bart Straalman konden in Epe niet meespelen door blessures. Het trainingskamp van De Graafschap in Epe duurt nog tot zaterdag. Aanvankelijk zouden de Superboeren ook nog tegen Heracles Almelo spelen. Die wedstrijd werd echter afgelast door de autoriteiten.

Eerste helft:
Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen, Diemers, Serrarens; Van den Hurk, Van Mieghem.
Tweede helft:
Etemadi; Van Overbeek (Tutuarima), Abena (Huntelaar), S. Nieuwpoort (Van Diermen), L. Nieuwpoort (Van Diermen), Tutuarima (Driver); Klaasen (Burgzorg), Diemers (Keurntjes), Serrarens (Receveur); Van den Hurk (Versteeg), Van Mieghem (Ars).

Foto: REGIO8

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.