gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint in Epe van Almere City FC

3cf3a40dd5efecda4c4a9c1f5a1af333.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong. Na vier minuten spelen scoorde Anthony van den Hurk op aangegeven van Fabian Serrarens de openingstreffer. Nadat een doelpunt van Almere City was afgekeurd wegens buitenspel, scoorde Serrarens zelf na een kleine 25 minuten spelen voor de 2-0. Voor rust kwam de ploeg uit Flevoland nog terug in de wedstrijd door een goal van Arsenio Valpoort, die uit de rebound de 2-1 kon scoren.

In de tweede helft werd vervolgens niet meer gescoord, ondanks dat Almere een aantal goede kansen kreeg. Youssef el Jebli en Bart Straalman konden in Epe niet meespelen door blessures. Het trainingskamp van De Graafschap in Epe duurt nog tot zaterdag. Aanvankelijk zouden de Superboeren ook nog tegen Heracles Almelo spelen. Die wedstrijd werd echter afgelast door de autoriteiten.

Eerste helft:
Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen, Diemers, Serrarens; Van den Hurk, Van Mieghem.
Tweede helft:
Etemadi; Van Overbeek (Tutuarima), Abena (Huntelaar), S. Nieuwpoort (Van Diermen), L. Nieuwpoort (Van Diermen), Tutuarima (Driver); Klaasen (Burgzorg), Diemers (Keurntjes), Serrarens (Receveur); Van den Hurk (Versteeg), Van Mieghem (Ars).

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.