gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint in Epe van Almere City FC

3cf3a40dd5efecda4c4a9c1f5a1af333.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong. Na vier minuten spelen scoorde Anthony van den Hurk op aangegeven van Fabian Serrarens de openingstreffer. Nadat een doelpunt van Almere City was afgekeurd wegens buitenspel, scoorde Serrarens zelf na een kleine 25 minuten spelen voor de 2-0. Voor rust kwam de ploeg uit Flevoland nog terug in de wedstrijd door een goal van Arsenio Valpoort, die uit de rebound de 2-1 kon scoren.

In de tweede helft werd vervolgens niet meer gescoord, ondanks dat Almere een aantal goede kansen kreeg. Youssef el Jebli en Bart Straalman konden in Epe niet meespelen door blessures. Het trainingskamp van De Graafschap in Epe duurt nog tot zaterdag. Aanvankelijk zouden de Superboeren ook nog tegen Heracles Almelo spelen. Die wedstrijd werd echter afgelast door de autoriteiten.

Eerste helft:
Etemadi; Van Overbeek, Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen, Diemers, Serrarens; Van den Hurk, Van Mieghem.
Tweede helft:
Etemadi; Van Overbeek (Tutuarima), Abena (Huntelaar), S. Nieuwpoort (Van Diermen), L. Nieuwpoort (Van Diermen), Tutuarima (Driver); Klaasen (Burgzorg), Diemers (Keurntjes), Serrarens (Receveur); Van den Hurk (Versteeg), Van Mieghem (Ars).

Foto: REGIO8

Lees ook

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.