Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil zesde op rij tegen Fortuna

cc8d54d8febbbf59852f74b57f3eba4d.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zitten in een goede flow en dat moeten we zien vast te houden", vertelt verdediger Nathaniel Will. De Graafschap kan in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard alweer de zesde overwinning op rij boeken: "We voetballen beter en pakken punten, en dat geeft het vertrouwen", aldus Will. Trainer Henk de Jong blijft waakzaam: "Fortuna Sittard is een onberekenbare ploeg die heel snel kan schakelen. We moeten ons er goed tegen wapenen."

Het seizoen van De Graafschap valt of staat met het behalen van de play-offs. Naast een periodetitel kan plek elf op de ranglijst ook recht geven op deelname. "Daar moet je niet naar kijken", vindt Will. Trainer De Jong hoopt in een ‘schwung’ te blijven: "Tegen Jong Ajax zaten er al meer dan tienduizend man", aldus de trainer, die hoopt op een goede wedstrijd en overwinning in Zuid-Limburg: "Dan zitten er de week erop elfduizend man."

Wisselspelers kloppen op deur
Trainer De Jong kiest tegen de Limburgse nummer zestien van de competitie voor dezelfde opstelling als in de voorgaande wedstrijden, hoewel hij wel aangeeft dat een aantal wisselspelers dicht tegen de basis aan zit. "Eigenlijk is het een luxeprobleem, maar er is weinig reden om het te veranderen hé", aldus de trainer. "Dus die jongens blijven staan."

Opstelling:
Bednarek; Will, Lammers, Van Diermen, Linthorst, Driver; Klaasen, Diemers, Smeets; Van den Hurk, Parzyszek.

Foto: REGIO8

Lees ook

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.

Stembureau algemeen.jpg

Alle Achterhoekse gemeenten zetten stemhulp in

Voor het eerst maken alle Achterhoekse gemeenten bij de komende gemeenteraadsverkiezingen gebruik van de StemWijzer. Daarnaast zetten Bronckhorst en Doetinchem ook nog MijnStem in als stemhulp. De StemWijzer is sinds woensdag online en wordt gemaakt door ProDemos, MijnStem gaat donderdag online en is van het bedrijf Citisens.