gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap warm bad voor aanwinst Vet

c50d0998fc1d6983b5f99f8ce2c75495.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het was niet zo dat ik bij Almere dacht dat ik sowieso naar De Graafschap zou gaan”, vertelt de 24-jarige Vet, die met Lars Nieuwpoort, Fabian Serrarens en Agil Etemadi verschillende oud-ploeggenoten tegenkomt. “Het is nog geen satellietclub aan het worden, maar het is wel grappig dat ik zoveel jongens ken en daar al mee heb gevoetbald. Dat is makkelijk binnenkomen.” De middenvelder verheugt zich op de wedstrijden op De Vijverberg. “Ik heb het mogen ervaren tijdens de finale van de play-offs en dat was heel speciaal. De keuze was makkelijk voor mij.”

Vet is niet bang voor de concurrentiestrijd op het Doetinchemse middenveld. “Ik kan fysiek veel meebrengen, de duels winnen en dat is onze situatie belangrijk. Dan moet ik voetballend nog mijn stappen zetten om echt het verschil te maken.” Handhaving is voor de middenvelder het enige doel. “Spelen is natuurlijk ook leuk, maar als ik deel uit kan maken van handhaving is dat prachtig. Het zal geen makkelijk seizoen worden, maar dit is wel een jaar om er in te blijven.”

Foto: REGIO8

Lees ook

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.