Ulft, Netherlands

De Graafschap verliest in bloedheet Hengelo van Al Nasr

Foto: REGIO8
De Graafschap heeft zaterdag de oefenwedstrijd tegen Al Nasr uit Dubai verloren. In de zinderende warmte in Hengelo werd het duel in vier gedeeltes (twee keer 45 minuten, twee keer 15) gespeeld, de ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten won met 1-2.
Redactie REGIO8 | 21 juli 2024 12:25 | Aangepast op 21 juli 2024 12:25
Op het veld van PAX begonnen de ploegen opvallend energiek, ondanks de warmte. Jesse van de Haar schoot de Doetinchemmers na ruim tien minuten spelen op voorsprong, op aangeven van Jeffry Fortes. Ali Mabkhout, een spits met een grote reputatie voor goals in de Verenigde Arabische Emiraten, schoot het Al Nasr van trainer Alfred Schreuder enkele minuten later alweer op gelijke hoogte. Beide ploegen kwamen nog tot momenten, maar in de eerste helft van in totaal zestig minuten werd niet meer gescoord.

In de tweede helft speelden de Superboeren met een volledig ander elftal. Onder meer nieuwkomer Ibrahim El Kadiri kwam binnen de lijnen en zorgde met een gevaarlijke actie voor dreiging. Zijn schot eindigde op de lat. Iuri Medeiros schoot Al Nasr tien minuten voor tijd naar een 1-2 zege. Het volgende oefenduel voor De Graafschap is vrijdagavond, op bezoek bij PEC Zwolle.

Lees meer over:

Hengelo|De Graafschap|Voetbal|

Lees ook

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

De Graafschap wacht serieuze graadmeter in Leeuwarden: 'Verwacht dat Cambuur gaat stormen'

De Graafschap treft morgen in het sfeervolle Kooi Stadion in Leeuwarden met de huidige nummer twee v...

Hengelo eert wereldkampioen zijspancross Koen Hermans met rondgang

De Hengelose zijspancross-wereldkampioen Koen Hermans is vrijdag, samen met zijn bakkenist Ben van d...

Vertrouwen groeit bij De Graafschap: 'Nu benut je ook de kansen'

De Graafschap heeft de weg naar boven gevonden. Na een matig begin van de competitie lijkt de ploeg ...

De Graafschap trekt 3-2 over de streep tegen Almere City

De Graafschap heeft met 3-2 gewonnen van Almere City. Na een ruststand van 3-1 werd het uiteindelijk...