gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap twijfelt over vervolgstappen

86d7378554b59e92b0bbb6281c592b8c.jpg
Redactie REGIO8 |
"Onze eerste reactie was grote teleurstelling", aldus directrice Martine Zuil. De rechter oordeelde vrijdagmiddag dat De Graafschap geen negentiende plek in de eredivisie krijgt. "Eigenlijk kunnen we stellen dat de eis niet gehonoreerd is, maar de redenen daarvoor zijn vooral praktische." De rechter gaf aan dat een verandering van het competitieprogramma op korte termijn lastig is. Voor een inhoudelijke behandeling verwees de rechter door naar verdere juridische stappen. "Een spoed-appèl of de bodemprocedure doorzetten die is ingezet", dat zijn volgens Zuil de mogelijkheden. "Maar dat moeten we eerst met de achterban bespreken."

Een eventueel spoed-appèl zou volgens Zuil niet per definitie betekenen dat de competitiestart in gevaar komt. "Dat kan binnen een week gepiept zijn", aldus de directrice, die de huidige situatie betreurt. "Het is eigenlijk een soap rond de KNVB. Niet rond FC Twente en niet rond De Graafschap. We zijn hierin beland en meegesleurd. Het is ons ook maar overkomen. We zitten er echt niet op te wachten om eindeloos door te knokken en uiteindelijk het hoofd van FC Twente op het hakblok te leggen."

Lees ook

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.