gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap stunt niet in Eindhoven

3a3bf4662dd1b684451ea9fed32ac21b.jpg
Redactie REGIO8 |

PSV begon sterk en maakte direct duidelijk dat er niet veel te halen viel in Eindhoven. Doelman Hidde Jurjus hield het doel ruim een kwartier lang schoon tot Luuk de Jong na 17 minuten de 1-0 op het bord zette. Na 30 minuten ging Kristopher Vida naar de grond in het strafschopgebied. Scheidsrechter Kuipers zag het contact met Davy Pröpper over het hoofd. Enkele seconden later counterde PSV via diezelfde Pröpper naar de 2-0. Toen nog voor rust de 3-0 via Luciano Narsingh achter Jurjus in het net lag, leek PSV een monsterscore neer te zetten. Dpelman Jurjus hield nog een strafschop van Jürgen Locadia tegen. 

Na rust stond er een ander De Graafschap op het veld. De Superboeren kregen meer grip op het spel en maakte na 68 minuten de verdiende aansluitingstreffer via Ted van de Pavert (3-1). Het tweede doelpunt volgde na 12 minuten toen een schot van Bart Straalman van richting werd veranderd en het doel in vloog (3-2). De mannen van Jan Vreman kregen daarmee het Eindhovense publiek stil.

Juist op het moment dat het geloof helemaal terug was en De Graafschap op jacht ging naar de gelijkmaker schoot PSV vlak voor het einde via de voeten van Gastón Pereiro de 4-2 binnen. 

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.