gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap stunt niet in Eindhoven

3a3bf4662dd1b684451ea9fed32ac21b.jpg
Redactie REGIO8 |

PSV begon sterk en maakte direct duidelijk dat er niet veel te halen viel in Eindhoven. Doelman Hidde Jurjus hield het doel ruim een kwartier lang schoon tot Luuk de Jong na 17 minuten de 1-0 op het bord zette. Na 30 minuten ging Kristopher Vida naar de grond in het strafschopgebied. Scheidsrechter Kuipers zag het contact met Davy Pröpper over het hoofd. Enkele seconden later counterde PSV via diezelfde Pröpper naar de 2-0. Toen nog voor rust de 3-0 via Luciano Narsingh achter Jurjus in het net lag, leek PSV een monsterscore neer te zetten. Dpelman Jurjus hield nog een strafschop van Jürgen Locadia tegen. 

Na rust stond er een ander De Graafschap op het veld. De Superboeren kregen meer grip op het spel en maakte na 68 minuten de verdiende aansluitingstreffer via Ted van de Pavert (3-1). Het tweede doelpunt volgde na 12 minuten toen een schot van Bart Straalman van richting werd veranderd en het doel in vloog (3-2). De mannen van Jan Vreman kregen daarmee het Eindhovense publiek stil.

Juist op het moment dat het geloof helemaal terug was en De Graafschap op jacht ging naar de gelijkmaker schoot PSV vlak voor het einde via de voeten van Gastón Pereiro de 4-2 binnen. 

Lees ook

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.