gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap start oefencampagne met zege

9b8b62752b841e6023c2df4d8db6559f.jpg
Redactie REGIO8 |
De selectie van het Regioteam bestond uit spelers van onder meer Sportclub Silvolde, SDOUC, DZSV, Concordia Wehl, MvR en thuisploeg GWVV. Binnen tien minuten stond de ploeg van trainer Henk de Jong op een 0-3 voorsprong door een eigen goal van het Regioteam en doelpunten van Marlon Versteeg en Mark Diemers. In het restant van de eerste helft kwamen beide ploegen niet meer tot scoren. Het spel werd in de 34e minuut een minuut lang stilgelegd om te applaudisseren voor Abdelhak Nouri.

Invallers Kyvon Leidsman en Sjoerd Ars tilden de scoren binnen drie minuten na de hervatting naar 0-5. In de 66e minuut scoorde Ars, die deze zomer na tien jaar terugkeerde bij de Superboeren, uit een penalty de zesde. Even later verzuimde hij om uit een nieuwe strafschop zijn derde te maken. Youssef el Jebli verliet vlak voor tijd noodgedwongen het veld. Kevin van Diermen en nieuwkomers Jordy Tutuarima en Fabian Serrarens kwamen aan de zijde van De Graafschap niet in actie door kleine blessures.

Eerste helft: Bednarek; Huntelaar, Abena, S. Nieuwpoort, Van Doorn, Driver; Receveur, Diemers, Burgzorg; Van den Hurk, Versteeg.

Tweede helft: Bednarek; Van Overbeek, Vreman, Straalman, L. Nieuwpoort, Keurntjes; Klaasen, Dusink, El Jebli (83. Burgzorg); Leidsman, Ars.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-31 at 17.17.12.jpeg

Weggebruikers in Bronckhorst hebben extra reistijd door werkzaamheden

Weggebruikers in de gemeente Bronckhorst moeten de komende maanden rekening houden met extra reistijd binnen de gemeente. Onder andere grote werkzaamheden aan de weg tussen Hummelo en Zutphen zorgen voor omleidingen.

Vulcanus40.jpg

Doetinchem ziet 160 woningen op terrein Vulcanus zitten, toekomst nog onzeker

De gemeente Doetinchem wil in principe meewerken aan de herontwikkeling van de ijzergieterij Vulcanus in Langerak tot een nieuw woongebied. Dat blijkt uit een recent besluit van het college van burgemeester en wethouders. De plannen bieden ruimte voor maximaal 160 woningen, maar of de ontwikkeling daadwerkelijk doorgaat, is nog onzeker.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 16.04.15.jpeg

Zelhemse survivalvereniging Jan in ’t Touw gered: gemeente past omgevingsplan aan

Survivalvereniging Jan in ’t Touw mag doorgaan met hun survivalactiviteiten op hun perceel aan de Schovenweg in Zelhem. Het college van Gemeente Bronckhorst heeft besloten het omgevingsplan aan te passen waardoor bouwwerken nu zeven meter hoog mogen zijn, en niet één meter, zoals het voorheen was.

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”