gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap start oefencampagne met zege

9b8b62752b841e6023c2df4d8db6559f.jpg
Redactie REGIO8 |
De selectie van het Regioteam bestond uit spelers van onder meer Sportclub Silvolde, SDOUC, DZSV, Concordia Wehl, MvR en thuisploeg GWVV. Binnen tien minuten stond de ploeg van trainer Henk de Jong op een 0-3 voorsprong door een eigen goal van het Regioteam en doelpunten van Marlon Versteeg en Mark Diemers. In het restant van de eerste helft kwamen beide ploegen niet meer tot scoren. Het spel werd in de 34e minuut een minuut lang stilgelegd om te applaudisseren voor Abdelhak Nouri.

Invallers Kyvon Leidsman en Sjoerd Ars tilden de scoren binnen drie minuten na de hervatting naar 0-5. In de 66e minuut scoorde Ars, die deze zomer na tien jaar terugkeerde bij de Superboeren, uit een penalty de zesde. Even later verzuimde hij om uit een nieuwe strafschop zijn derde te maken. Youssef el Jebli verliet vlak voor tijd noodgedwongen het veld. Kevin van Diermen en nieuwkomers Jordy Tutuarima en Fabian Serrarens kwamen aan de zijde van De Graafschap niet in actie door kleine blessures.

Eerste helft: Bednarek; Huntelaar, Abena, S. Nieuwpoort, Van Doorn, Driver; Receveur, Diemers, Burgzorg; Van den Hurk, Versteeg.

Tweede helft: Bednarek; Van Overbeek, Vreman, Straalman, L. Nieuwpoort, Keurntjes; Klaasen, Dusink, El Jebli (83. Burgzorg); Leidsman, Ars.

Foto: REGIO8

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.