gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap start nacompetitie in Maastricht

99e5424032f164aba5f609b736a1bde6.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het is een collectief dat op het middenveld zeker veel voetballend vermogen heeft", aldus trainer Jan Vreman over de tegenstander van vrijdagavond. De afgelopen weken bekeek hij MVV een aantal keer vanaf de tribune. Hij zag een team met kwaliteit: "Stef Peeters heeft een goede trap, de snelheid van een Jordy Croux", schetst Vreman de gevaren van MVV. "Het is een compleet elftal."

"Als wij niet honderd procent zijn, kunnen ze ons pijn doen", waarschuwt middenvelder en voormalig MVV-speler Bryan Smeets. "Dat gaan we dus niet laten gebeuren. Met alle respect. Wij spelen eredivisie, als je ziet wat voor een inhaalrace wij hebben gemaakt. Dan gaat het gewoon lukken, klaar." Vrijdagmiddag is de eerste wedstrijd tegen MVV. Maandagmiddag wacht de return op de Vijverberg.

Pröpper en Tarfi keren terug in de basis
Trainer Vreman voert een aantal wijzigingen door in zijn basisopstelling. Robin Pröpper keert na een schorsing terug in de defensie op de plek van Bart Straalman. Karim Tarfi vervangt op het middenveld Dean Koolhof. Hij kampt met een verrekking van zijn lies. Youssef El Jebli krijgt in de voorhoede de voorkeur boven Cas Peters. Vreman verkiest op de linksback-positie Tolgahan Cicek boven de van een schorsing teruggekeerde Jeroen Tesselaar.

Opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Cicek; Diemers, Smeets, Driver, Tarfi; El Jebli, Vermeij.

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.