gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt degradatiekraker

a0b7029b50040a75be30ba617e0afc90.jpg
Redactie REGIO8 |
"Bij ons is het na de winterstop alleen maar positiever geworden", schetst trainer Jan Vreman de verschillen tussen De Graafschap en tegenstander Cambuur. "Zij hebben het hele jaar de resultaten al niet mee en wij moeten daarvan profiteren." Doelman Hidde Jurjus verwacht vuurwerk: "We gaan niet rustig beginnen. Totaal niet. We spelen zoals we teruggekomen zijn in de competitie, vol passie en vol beleving. Daar houden we aan vast."

De sfeer bij De Graafschap is goed. "Het plezier straalt ervan af", ziet ook Vreman. "Dat is heel belangrijk. Je moet plezier hebben in de dingen die je doet, alleen je moet ze elke keer goed doen." Aanvaller Vincent Vermeij geniet van het goede gevoel, maar is waakzaam: "Morgen mag je natuurlijk niet te ontspannen zijn. We moeten er gewoon met z’n allen staan. Er vol opknallen met de twaalfde man. Die drie punten moeten er gewoon komen."

Een wijziging in de basisopstelling
Trainer Vreman voert een wijziging door in zijn basisopstelling ten opzichte van de verloren uitwedstrijd tegen Feyenoord. Nathaniel Will keert terug van een schorsing en start in de basis. Bart Straalman start, ondanks dat hij geen last meer heeft van de elleboogstoot van Eljero Elia, op de bank. Bryan Smeets heeft last van een knieblessure en ontbreekt in de wedstrijdselectie.

Opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Tesselaar; Diemers, Tarfi, Driver, El Jebli; Peters, Vermeij.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.