gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ruim voorbij wissels VVV-Venlo

41e9b7e6197dd4e6bb3de8cf9571d897.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap trad tegen VVV-Venlo in de eerste helft aan met nagenoeg dezelfde elf als tegen PSV, alleen El Jebli werd vervangen door Mohamed Hamdaoui. De ploeg uit Venlo startte met reserves. Hoewel de Doetinchemmers beter van start gingen, kwam de thuisploeg op voorsprong. Sven Nieuwpoort timede verkeerd bij een hoge bal, waardoor Martin Samuelsen oog-in-oog met Hidde Jurjus kon komen om het vervolgens met een mooie boogbal af te maken: 1-0. Na de openingstreffer drongen de Superboeren wederom aan en kwam het na 37 minuten spelen op gelijke hoogte. Fabian Serrarens verdiende na een individuele actie een corner, waaruit Erik Bakker met het hoofd de gelijkmaker binnenknikte.

In de tweede helft behield De Graafschap, dat door de afwezigheid van trainer Henk de Jong onder leiding stond van assistent Sandor van der Heide, de overhand. Jordy Tutuarima ronde een goed uitgespeelde aanval met de binnenkant van zijn linkervoet in de lange bovenhoek af: 1-2. Na het uitvoeren van de nodige wissels, mocht invaller Stef Nijland in de 75e minuut aanleggen voor een vrije trap. Hij krulde de bal fraai over het muurtje heen en zette daarmee de 1-3 op het scorebord. Het slotakkoord was voor een andere wisselspeler. Jordy Thomassen bepaalde de einstand in De Koel op 1-4.

Opstelling: Jurjus; Owusu (Abena), S. Nieuwpoort (van de Pavert), Straalman, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen (Vet), Hamdaoui (van Mieghem), Bakker; Narsingh (Nijland), Serrarens (Thomassen).

Foto: REGIO8

Lees ook

fatbike doetinchem 3.jpg

Doetinchem sluit fatbikeverbod niet uit: ‘We volgen andere gemeenten met belangstelling’

Waar steden als Amsterdam en Enschede recent maatregelen hebben getroffen tegen overlast van fatbikes, blijft dit in Doetinchem voorlopig nog uit. De gemeente volgt de ontwikkelingen in de steden wel “met belangstelling”.

30db8291-449f-4012-beed-d62ed1965025.jpg

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

35a09fd2-24db-42f8-a8a3-2dbe98b3d2b2.jpg

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een 32-jarige man uit Varsseveld om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Omroep GLD honden.jpg

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.