Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ruim voorbij wissels VVV-Venlo

41e9b7e6197dd4e6bb3de8cf9571d897.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap trad tegen VVV-Venlo in de eerste helft aan met nagenoeg dezelfde elf als tegen PSV, alleen El Jebli werd vervangen door Mohamed Hamdaoui. De ploeg uit Venlo startte met reserves. Hoewel de Doetinchemmers beter van start gingen, kwam de thuisploeg op voorsprong. Sven Nieuwpoort timede verkeerd bij een hoge bal, waardoor Martin Samuelsen oog-in-oog met Hidde Jurjus kon komen om het vervolgens met een mooie boogbal af te maken: 1-0. Na de openingstreffer drongen de Superboeren wederom aan en kwam het na 37 minuten spelen op gelijke hoogte. Fabian Serrarens verdiende na een individuele actie een corner, waaruit Erik Bakker met het hoofd de gelijkmaker binnenknikte.

In de tweede helft behield De Graafschap, dat door de afwezigheid van trainer Henk de Jong onder leiding stond van assistent Sandor van der Heide, de overhand. Jordy Tutuarima ronde een goed uitgespeelde aanval met de binnenkant van zijn linkervoet in de lange bovenhoek af: 1-2. Na het uitvoeren van de nodige wissels, mocht invaller Stef Nijland in de 75e minuut aanleggen voor een vrije trap. Hij krulde de bal fraai over het muurtje heen en zette daarmee de 1-3 op het scorebord. Het slotakkoord was voor een andere wisselspeler. Jordy Thomassen bepaalde de einstand in De Koel op 1-4.

Opstelling: Jurjus; Owusu (Abena), S. Nieuwpoort (van de Pavert), Straalman, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen (Vet), Hamdaoui (van Mieghem), Bakker; Narsingh (Nijland), Serrarens (Thomassen).

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-27 at 22.41.54.jpeg

De Graafschap in Maastricht niet voorbij MVV

De Graafschap is er in Zuid-Limburg niet in geslaagd om laagvlieger MVV over de knie te leggen. Het werd in De Geusselt in Maastricht 3-3. Omdat de achtervolgers ook punten lieten liggen, blijven de Superboeren nog wel op de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie staan.

AFL3 Bibi Ricardo0.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken aan carrière

In de serie ‘De Platte Droom’ van REGIO8 en jongerenplatform Kalm An, volgen we jonge Achterhoekers met een duidelijk doel voor ogen, en hoe ze dit willen bereiken. In de derde en laatste aflevering volgen we Levi Lenting uit Didam en Bibi van Engen uit Doetinchem. Deze jongeren hebben beide de droom om stappen te zetten in hun carrière en werken hier hard voor.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 15.37.01.jpeg

Van Pallandtbad Varsseveld weer open: ‘Negen weken verbouwen werd negen maanden’

Het Varsseveldse Van Pallandtbad is na maanden verbouwen weer open. De oorspronkelijke planning was om de klus in negen weken te klaren, dit werden uiteindelijk negen maanden. Van failliete aannemer tot lekke vloer, Optisport heeft bergen werk verzet om het zwembad weer te kunnen openen.

Cleo Sissingh0.jpg

DRU: 'Het geld is niet aan verkeerde dingen uitgegeven, maar het had niet gemogen'

De financiële problemen van het DRU Industriepark zijn niet ontstaan door verkeerde intenties, maar door een combinatie van ambities, structurele scheefgroei en te snelle uitgaven, dat zegt interim-bestuurder Cleo Sissingh. Ze gaat nog eens in op wat er mis is gegaan, maar vooral hoe ze uit dit financiële moeras willen komen.

e862ec72-3d88-4755-b7bb-973b4d1daad8.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Aan de grens van Duitsland bij Eibergen, voorspelt de weerboer een weekend met wisselvallig weer. Na het weekend komt de lente weer terug.

a6f81e8f-d494-409b-9fe5-acf9bd9b4f22.jpg

Huurling Nolan Martens geniet in de Achterhoek: ‘Het is gaan, gaan, gaan’

Nog geen maand nadat Nolan Martens (21) op huurbasis tekende bij De Graafschap is hij onbetwist basisspeler in Doetinchem. De Belgische verdediger oogt gretig en lijkt zijn draai gevonden te hebben in de Achterhoek. Hij wil zich vrijdagavond nabij de grens van zijn vaderland nog nadrukkelijker laten zien.