Ulft, Netherlands

De Graafschap ruim voorbij wissels VVV-Venlo

Regio8 | 14 november 2018 16:19 | Aangepast op 14 november 2018 16:19
De Graafschap trad tegen VVV-Venlo in de eerste helft aan met nagenoeg dezelfde elf als tegen PSV, alleen El Jebli werd vervangen door Mohamed Hamdaoui. De ploeg uit Venlo startte met reserves. Hoewel de Doetinchemmers beter van start gingen, kwam de thuisploeg op voorsprong. Sven Nieuwpoort timede verkeerd bij een hoge bal, waardoor Martin Samuelsen oog-in-oog met Hidde Jurjus kon komen om het vervolgens met een mooie boogbal af te maken: 1-0. Na de openingstreffer drongen de Superboeren wederom aan en kwam het na 37 minuten spelen op gelijke hoogte. Fabian Serrarens verdiende na een individuele actie een corner, waaruit Erik Bakker met het hoofd de gelijkmaker binnenknikte.

In de tweede helft behield De Graafschap, dat door de afwezigheid van trainer Henk de Jong onder leiding stond van assistent Sandor van der Heide, de overhand. Jordy Tutuarima ronde een goed uitgespeelde aanval met de binnenkant van zijn linkervoet in de lange bovenhoek af: 1-2. Na het uitvoeren van de nodige wissels, mocht invaller Stef Nijland in de 75e minuut aanleggen voor een vrije trap. Hij krulde de bal fraai over het muurtje heen en zette daarmee de 1-3 op het scorebord. Het slotakkoord was voor een andere wisselspeler. Jordy Thomassen bepaalde de einstand in De Koel op 1-4.

Opstelling: Jurjus; Owusu (Abena), S. Nieuwpoort (van de Pavert), Straalman, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Klaasen (Vet), Hamdaoui (van Mieghem), Bakker; Narsingh (Nijland), Serrarens (Thomassen).

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...