Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap presenteert nieuwe esporter

18d640c369cf45f872a2fdcee6e79eeb.jpg
Redactie REGIO8 |
"Gaaf dat ik nu onderdeel van het esports-team ben", aldus Mike Boesveld in reactie op zijn uitverkiezing. Boesveld speelde zich op het regionale kwalificatietoernooi dat eerder deze maand werd georganiseerd op De Vijverberg in de kijker. Hij maakt naast Dani Visser en Julian van den Berg in ieder geval tot de zomer onderdeel uit van het esports-team van De Graafschap. Afhankelijk van een eventuele degradatie evalueert de voetbalclub de mogelijkheden richting het nieuwe seizoen, maar insteek is om sowieso door te gaan met esports.

De Graafschap is dit seizoen begonnen met esports en is een van de deelnemende ploegen in de eDivisie. Visser werd namens de Doetinchemse voetbalclub in de eerste seizoenshelft kampioen. De tweede seizoenshelft speelt Van den Berg voor de Superboeren in de zogenaamde eDivisie.

Foto: REGIO8 (archief, Mike achter in beeld)

Lees ook

f9ef67cec95ce0456593e07fa6f41ce8.jpg

Raad Bronckhorst houdt vinger aan de pols bij Schuifpuzzel Zelhem

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft donderdagavond een amendement aangenomen over de verdere uitwerking van de Schuifpuzzel Zelhem. Daarmee krijgt het college ruimte om het voorkeursscenario verder uit te werken, maar blijft de raad betrokken als dat plan niet haalbaar is.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 16.31.41.jpeg

Twee doden bij ongeval Groenlo

Bij een ongeval op de Borculoseweg in Groenlo zijn donderdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Bij het ongeluk waren drie voertuigen betrokken.

jajgraVB0.jpg

De Graafschap jaagt met nieuwe aanwinsten op eerste overwinning van 2026

De transfergekte rondom De Graafschap is voorbij. Er werd voor miljoenen verkocht en op de laatste dag van de transferperiode wisten de Doetinchemmers zich nog te versterken met de gehuurde Nils Eggens en Nolan Martens.

Politie handboeien 4.JPG

‘Sextortion’-zaak Borculoër Mark S. schetst onthutsend beeld van politieoptreden

Een onthutsend beeld van het werk van de politie. Dat is wat donderdag ontstaat op de tweede zittingsdag van de zedenzaak tegen Mark S. uit Borculo, schrijft Omroep Gelderland. Dinsdag werd al duidelijk dat een van de slachtoffers meermaals aangifte deed, maar dat daar nauwelijks actie op werd ondernomen. Nu blijkt dat zij lang niet het enige slachtoffer was, die dit overkwam.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 15.07.59 (1).jpeg

Sanne (9) droomt van eigen G-team in Wehl: 'Erbij horen is voor haar het belangrijkste'

De 9-jarige Sanne uit Wehl heeft één grote droom. Net als haar tweelingbroer Jelle wil ze niets liever dan voetballen bij voetbalvereniging Concordia. Door haar beperking is meedoen in een regulier jeugdteam echter lastig. Daarom zet Sanne samen met haar moeder Hanneke Holwerda alles op alles om het eerste jeugd G-team van de club op te richten. Er ontbreekt nog één belangrijk ingrediënt: meer teamgenootjes.

OG_SS0.png

Talkshow Open Grensland over de zorg rond kanker in de grensstreek

Streekomroep REGIO8 zendt de zevende aflevering van de talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland uit. Hoe beleven inwoners gezondheid en de zorg ervoor in de grensregio. We zoomen speciaal in op de gezondheidszorg bij kanker. Dat is het thema van de nieuwste aflevering van de tweetalige talkshow over leven in de grensstreek dat de driehoek Achterhoek tot aan Venlo en Duisburg omvat.