gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt puntje door late goal

8d5e2c16ee571b61067618dbfad35a5c.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het thuisduel met laagvlieger FC Dordrecht. De bezoekers kwamen na rust langszij, waarna een penalty in blessuretijd alsnog een gelijkspel opleverde: 2-2.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De wedstrijd was koud onderweg toen Sam Hendriks op aangeven van Mees Kaandorp zijn derde doelpunt in even zoveel wedstrijden maakte: 1-0. De thuisploeg was veel sterker en kreeg onder meer kansen via Johnatan Opoku, Giovanni Korte en opnieuw Hendriks. Uit een hoekschop was Opoku na bijna twintig minuten gevaarlijk, maar zijn kopbal werd van de lijn gehaald. Even later was FC Dordrecht-doelman Liam Bossin een sta-in-de-weg bij een grote kans voor Opoku. De Graafschap bleef tot de rust sterker, maar deed zichzelf tekort door niet vaker te scoren.

Van de kansenregen van de eerste helft was na rust bij de thuisploeg niks over. Hendriks kreeg van dichtbij een kans, maar de aanvaller kreeg de bal niet over de lijn. FC Dordrecht kwam in de 66e minuut op gelijke hoogte. Ted van de Pavert leed dom balverlies, waarna invaller Jacky Donkor profiteerde: 1-1. Tien minuten later zette diezelfde Donkor met een weergaloze volley de bezoekers op 1-2. In de vierde minuut van de blessuretijd kreeg De Graafschap een penalty cadeau. Hendriks profiteerde en schoot de gelijkmaker binnen.

Door het gelijke spel zakt De Graafschap terug naar de zevende plaats in de competitie. Volgende week speelt de ploeg van trainer Reinier Robbemond een uitwedstrijd tegen Roda JC.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

30db8291-449f-4012-beed-d62ed1965025.jpg

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

35a09fd2-24db-42f8-a8a3-2dbe98b3d2b2.jpg

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Omroep GLD honden.jpg

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.