gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt puntje door late goal

8d5e2c16ee571b61067618dbfad35a5c.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het thuisduel met laagvlieger FC Dordrecht. De bezoekers kwamen na rust langszij, waarna een penalty in blessuretijd alsnog een gelijkspel opleverde: 2-2.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De wedstrijd was koud onderweg toen Sam Hendriks op aangeven van Mees Kaandorp zijn derde doelpunt in even zoveel wedstrijden maakte: 1-0. De thuisploeg was veel sterker en kreeg onder meer kansen via Johnatan Opoku, Giovanni Korte en opnieuw Hendriks. Uit een hoekschop was Opoku na bijna twintig minuten gevaarlijk, maar zijn kopbal werd van de lijn gehaald. Even later was FC Dordrecht-doelman Liam Bossin een sta-in-de-weg bij een grote kans voor Opoku. De Graafschap bleef tot de rust sterker, maar deed zichzelf tekort door niet vaker te scoren.

Van de kansenregen van de eerste helft was na rust bij de thuisploeg niks over. Hendriks kreeg van dichtbij een kans, maar de aanvaller kreeg de bal niet over de lijn. FC Dordrecht kwam in de 66e minuut op gelijke hoogte. Ted van de Pavert leed dom balverlies, waarna invaller Jacky Donkor profiteerde: 1-1. Tien minuten later zette diezelfde Donkor met een weergaloze volley de bezoekers op 1-2. In de vierde minuut van de blessuretijd kreeg De Graafschap een penalty cadeau. Hendriks profiteerde en schoot de gelijkmaker binnen.

Door het gelijke spel zakt De Graafschap terug naar de zevende plaats in de competitie. Volgende week speelt de ploeg van trainer Reinier Robbemond een uitwedstrijd tegen Roda JC.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.

Orion Stars winst beker foto Orion Stars.JPG

Driemaal op rij voor Orion: Doetinchemmers winnen weer volleybalbeker

Orion Stars heeft tweede paasdag met groot machtsvertoon de Nederlandse volleybalbeker gewonnen. De mannen uit Doetinchem wonnen voor het derde jaar op rij. Het Barneveldse SSS werd met 3-0 overklast.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 19.40.50.jpeg.crdownload

De Graafschap loopt over Jong AZ heen en tankt vertrouwen richting play-offs

De Graafschap heeft op De Vijverberg een overtuigende zege geboekt. De ploeg van Marinus Dijkhuizen kwam moeizaam tot scoren, maar na een rode kaart voor Jong AZ vielen de doelpunten alsnog en werd het uiteindelijk een overtuigende 5-0 overwinning.

arriva.jpg

Extra treinen in de Achterhoek om overlast werkzaamheden A12 bij Arnhem te beperken

Vervoerder Arriva zet vanaf 13 april extra treinen tussen Didam en Arnhem in tijdens de ochtendspits. Mensen die buiten de spits reizen, kunnen korting op hun reis ontvangen. Door de werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug op de A12 wordt flinke verkeershinder in de Achterhoek verwacht.

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.