gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt puntje door late goal

8d5e2c16ee571b61067618dbfad35a5c.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het thuisduel met laagvlieger FC Dordrecht. De bezoekers kwamen na rust langszij, waarna een penalty in blessuretijd alsnog een gelijkspel opleverde: 2-2.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De wedstrijd was koud onderweg toen Sam Hendriks op aangeven van Mees Kaandorp zijn derde doelpunt in even zoveel wedstrijden maakte: 1-0. De thuisploeg was veel sterker en kreeg onder meer kansen via Johnatan Opoku, Giovanni Korte en opnieuw Hendriks. Uit een hoekschop was Opoku na bijna twintig minuten gevaarlijk, maar zijn kopbal werd van de lijn gehaald. Even later was FC Dordrecht-doelman Liam Bossin een sta-in-de-weg bij een grote kans voor Opoku. De Graafschap bleef tot de rust sterker, maar deed zichzelf tekort door niet vaker te scoren.

Van de kansenregen van de eerste helft was na rust bij de thuisploeg niks over. Hendriks kreeg van dichtbij een kans, maar de aanvaller kreeg de bal niet over de lijn. FC Dordrecht kwam in de 66e minuut op gelijke hoogte. Ted van de Pavert leed dom balverlies, waarna invaller Jacky Donkor profiteerde: 1-1. Tien minuten later zette diezelfde Donkor met een weergaloze volley de bezoekers op 1-2. In de vierde minuut van de blessuretijd kreeg De Graafschap een penalty cadeau. Hendriks profiteerde en schoot de gelijkmaker binnen.

Door het gelijke spel zakt De Graafschap terug naar de zevende plaats in de competitie. Volgende week speelt de ploeg van trainer Reinier Robbemond een uitwedstrijd tegen Roda JC.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.