gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt puntje door late goal

8d5e2c16ee571b61067618dbfad35a5c.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het thuisduel met laagvlieger FC Dordrecht. De bezoekers kwamen na rust langszij, waarna een penalty in blessuretijd alsnog een gelijkspel opleverde: 2-2.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De wedstrijd was koud onderweg toen Sam Hendriks op aangeven van Mees Kaandorp zijn derde doelpunt in even zoveel wedstrijden maakte: 1-0. De thuisploeg was veel sterker en kreeg onder meer kansen via Johnatan Opoku, Giovanni Korte en opnieuw Hendriks. Uit een hoekschop was Opoku na bijna twintig minuten gevaarlijk, maar zijn kopbal werd van de lijn gehaald. Even later was FC Dordrecht-doelman Liam Bossin een sta-in-de-weg bij een grote kans voor Opoku. De Graafschap bleef tot de rust sterker, maar deed zichzelf tekort door niet vaker te scoren.

Van de kansenregen van de eerste helft was na rust bij de thuisploeg niks over. Hendriks kreeg van dichtbij een kans, maar de aanvaller kreeg de bal niet over de lijn. FC Dordrecht kwam in de 66e minuut op gelijke hoogte. Ted van de Pavert leed dom balverlies, waarna invaller Jacky Donkor profiteerde: 1-1. Tien minuten later zette diezelfde Donkor met een weergaloze volley de bezoekers op 1-2. In de vierde minuut van de blessuretijd kreeg De Graafschap een penalty cadeau. Hendriks profiteerde en schoot de gelijkmaker binnen.

Door het gelijke spel zakt De Graafschap terug naar de zevende plaats in de competitie. Volgende week speelt de ploeg van trainer Reinier Robbemond een uitwedstrijd tegen Roda JC.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 21.45.57.jpeg

Coalitieadvies Doetinchem zonder verkiezingswinnaar: ‘Zwarte bladzijde’

Klaas Agricola, verkenner van de gemeente Doetinchem, heeft donderdagavond zijn advies gepresenteerd aan de gemeenteraad over de vorming van een nieuwe coalitie. Na gesprekken met alle fracties afgelopen zaterdag ziet hij voldoende aanknopingspunten voor een samenwerking tussen PRO, CDA, VVD en D66. Winnaar van de verkiezingen, Gemeentebelang Doetinchem, valt opvallend genoeg buiten dit advies.

Brug ijssel.jpg

Brug tussen Etten en Terborg alwéér dicht voor onderhoud

De brug over de Oude IJssel tussen Etten en Terborg zorgt de komende weken voor hinder. Eerst wordt er gewerkt met verkeersregelaars, later gaat de brug een paar dagen helemaal dicht.

BloemetjesVoorTijn0.png

Last van hooikoorts? Achterhoek kleurt tijdens Pasen rood: ‘Pas op voor de berk’

Een kriebel in je keel, niezen en tranende ogen: het hooikoortsseizoen is in volle gang. Ook in de Achterhoek kunnen voornamelijk pollen van de es en berk je deze weken flink dwarszitten. De regio kleurt rood, pas op tijdens Pasen.

VBGRAFCE0.jpg

Dijkhuizen voorzichtig met spelers in druk paasweekend: ‘Zuinig op zijn’

De Graafschap wacht met twee wedstrijden een druk Paasweekend. Op de Vijverberg is maandagmiddag Jong AZ de tegenstander, maar eerst reizen de Superboeren vrijdag af naar Eindhoven. Met de plaatselijke FC treffen ze een ploeg die qua thuisresultaten in vorm is. In het Jan Louwers Stadion werden de laatste vier wedstrijden gewonnen door de Eindhovenaren.

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.