Ulft, Netherlands

De Graafschap op jacht naar finaleplaats

Regio8 | 15 mei 2016 14:41 | Aangepast op 15 mei 2016 14:41
"Je wilt altijd de mensen vermaken, maar dat betekent niet dat je open huis moet houden", aldus trainer Jan Vreman over de wedstrijd tegen MVV. De Superboeren zullen zoals altijd vanuit een compacte organisatie spelen en zo proberen de finale van de nacompetitie te bereiken. Twee dagen had de selectie om zich na het duel in Maastricht voor te bereiden op de return."We hebben de lengte van de training ook wat aangepast", aldus Vreman.

Indien de Superboeren MVV weten uit te schakelen, wacht donderdagavond alweer de eerste wedstrijd in de finale van de nacompetitie. De winnaar van het tweeluik tussen Go Ahead Eagles en VVV Venlo wordt de tegenstander van De Graafschap.

Spits Vermeij is een twijfelgeval
De selectie van De Graafschap is niet helemaal okselfris uit het uitduel in Maastricht gekomen. Vincent Vermeij is een twijfelgeval door een liesblessure. Voor de al langer geblesseerde Dean Koolhof en de vrijdag uitgevallen Andrew Driver komt de wedstrijd tegen MVV sowieso te vroeg. Piotr Parzyszek keert na zijn blessure hoogstwaarschijnlijk terug op de bank.

Vermoedelijke opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Cicek; Diemers, Tarfi, Smeets, El Jebli; Peters, Kabasele

Lees ook

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Ulft een zacht en regenachtig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...