Ulft, Netherlands

De Graafschap op jacht naar finaleplaats

Regio8 | 15 mei 2016 14:41 | Aangepast op 15 mei 2016 14:41
"Je wilt altijd de mensen vermaken, maar dat betekent niet dat je open huis moet houden", aldus trainer Jan Vreman over de wedstrijd tegen MVV. De Superboeren zullen zoals altijd vanuit een compacte organisatie spelen en zo proberen de finale van de nacompetitie te bereiken. Twee dagen had de selectie om zich na het duel in Maastricht voor te bereiden op de return."We hebben de lengte van de training ook wat aangepast", aldus Vreman.

Indien de Superboeren MVV weten uit te schakelen, wacht donderdagavond alweer de eerste wedstrijd in de finale van de nacompetitie. De winnaar van het tweeluik tussen Go Ahead Eagles en VVV Venlo wordt de tegenstander van De Graafschap.

Spits Vermeij is een twijfelgeval
De selectie van De Graafschap is niet helemaal okselfris uit het uitduel in Maastricht gekomen. Vincent Vermeij is een twijfelgeval door een liesblessure. Voor de al langer geblesseerde Dean Koolhof en de vrijdag uitgevallen Andrew Driver komt de wedstrijd tegen MVV sowieso te vroeg. Piotr Parzyszek keert na zijn blessure hoogstwaarschijnlijk terug op de bank.

Vermoedelijke opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Cicek; Diemers, Tarfi, Smeets, El Jebli; Peters, Kabasele

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

1700 kilo vuurwerk in beslag genomen bij grensovergang Beek

Bij de grensovergang nabij Babberich heeft de politie op 14 november drie mannen aangehouden die 170...

Rioolwaterzuivering Etten in de knel, waterschap waarschuwt

De rioolwaterzuivering in Etten staat op springen. Door de bouw van honderden nieuwe woningen én de ...

Nieuwe beurs in Wehl draait om toekomst van wonen in de Achterhoek

Zo’n 29 standhouders doen 21 en 22 november mee aan de Bouwen en Wonen beurs op het Bedrijvenpark A1...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

ANALYSE | Veiligheid voor vrouwen in de Achterhoek: erkenning, maar weinig resultaat

ANALYSE | Geen acute problemen, maar de veiligheid van vrouwen verdient meer aandacht. Zo staan de m...