Ulft, Netherlands

De Graafschap op jacht naar finaleplaats

Regio8 | 15 mei 2016 14:41 | Aangepast op 15 mei 2016 14:41
"Je wilt altijd de mensen vermaken, maar dat betekent niet dat je open huis moet houden", aldus trainer Jan Vreman over de wedstrijd tegen MVV. De Superboeren zullen zoals altijd vanuit een compacte organisatie spelen en zo proberen de finale van de nacompetitie te bereiken. Twee dagen had de selectie om zich na het duel in Maastricht voor te bereiden op de return."We hebben de lengte van de training ook wat aangepast", aldus Vreman.

Indien de Superboeren MVV weten uit te schakelen, wacht donderdagavond alweer de eerste wedstrijd in de finale van de nacompetitie. De winnaar van het tweeluik tussen Go Ahead Eagles en VVV Venlo wordt de tegenstander van De Graafschap.

Spits Vermeij is een twijfelgeval
De selectie van De Graafschap is niet helemaal okselfris uit het uitduel in Maastricht gekomen. Vincent Vermeij is een twijfelgeval door een liesblessure. Voor de al langer geblesseerde Dean Koolhof en de vrijdag uitgevallen Andrew Driver komt de wedstrijd tegen MVV sowieso te vroeg. Piotr Parzyszek keert na zijn blessure hoogstwaarschijnlijk terug op de bank.

Vermoedelijke opstelling: Jurjus; Will, Pröpper, Van de Pavert, Cicek; Diemers, Tarfi, Smeets, El Jebli; Peters, Kabasele

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Twee geboren Achterhoekers gaan voor voorzitterschap Tweede Kamer

De in Silvolde geboren Tom van der Lee en de in Doetinchem opgegroeide Thom van Campen willen allebe...

Vernieuwde techniek voor Achterhoekse bruggen en sluizen: Hoog-Keppel bijt spits af

De brug bij Hoog-Keppel is toe aan een grote opknapbeurt. Onder meer het Waterschap Rijn en IJssel s...

Kasteelstad Verlicht krijgt geen extra subsidie van Montferland

Het jaarlijkse gratis lichtspektakel Kasteelstad Verlicht in ’s-Heerenberg krijgt geen extra subsidi...

Dak- en thuislozen moeten kraakpand bij station Doetinchem verlaten, sloop start dinsdag

De dak- en thuislozen mensen die een aantal weken in het kraakpand nabij station Doetinchem woonden,...

Duizenden lampjes en enthousiaste bezoekers ontvangen Sinterklaas in Borculo

Sinterklaas is weer in het land. De Goedheiligman bracht dit weekend verschillende bezoekjes aan de ...

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...