gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ontsnapt bij MVV Maastricht

636df8a332befb1ba61234f3f0a6b9d6.jpg
Redactie REGIO8 |
In de slordige, gelijkopgaande eerste helft van de wedstrijd waren de kansen op één hand te tellen. Vincent Vermeij kwam in de eerste helft net te kort om De Graafschap op voorsprong te zetten. De thuisploeg zocht vooral spits Thomas Verheijdt, die niet tot echt grote kansen wist te komen.

MVV kwam beter uit de kleedkamer en was dreigender dan De Graafschap. De thuisploeg was vooral gevaarlijk uit standaardsituaties, maar kreeg de bal niet achter doelman Hidde Jurjus. De Graafschap was vervolgens wel trefzeker uit een hoekschop. Bryan Smeets, uit Maastricht, kopte De Graafschap tien minuten voor tijd met wat geluk op 0-1. MVV drong nog aan, maar werd niet meer gevaarlijk.

Door deze overwinning heeft De Graafschap een goede uitgangspositie voor aankomende maandag, wanneer MVV naar Doetinchem komt. Na MVV volgt mogelijk een dubbele ontmoeting met Go Ahead Eagles of VVV-Venlo om in de Eredivisie te blijven.

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.