Ulft, Netherlands

 

De Graafschap ontsnapt bij MVV Maastricht

Regio8 | 13 mei 2016 21:24 | Aangepast op 13 mei 2016 21:24
In de slordige, gelijkopgaande eerste helft van de wedstrijd waren de kansen op één hand te tellen. Vincent Vermeij kwam in de eerste helft net te kort om De Graafschap op voorsprong te zetten. De thuisploeg zocht vooral spits Thomas Verheijdt, die niet tot echt grote kansen wist te komen.

MVV kwam beter uit de kleedkamer en was dreigender dan De Graafschap. De thuisploeg was vooral gevaarlijk uit standaardsituaties, maar kreeg de bal niet achter doelman Hidde Jurjus. De Graafschap was vervolgens wel trefzeker uit een hoekschop. Bryan Smeets, uit Maastricht, kopte De Graafschap tien minuten voor tijd met wat geluk op 0-1. MVV drong nog aan, maar werd niet meer gevaarlijk.

Door deze overwinning heeft De Graafschap een goede uitgangspositie voor aankomende maandag, wanneer MVV naar Doetinchem komt. Na MVV volgt mogelijk een dubbele ontmoeting met Go Ahead Eagles of VVV-Venlo om in de Eredivisie te blijven.

Meest gelezen

Vreugde bij bewoners na plaatsing landbouwsluis bij Dorpsstraat in Laag-Keppel

Tim Rondeel | Nick Hermsen | Viggo Zweverink | 20 mrt 2023 16:38

Lees ook

Peperkamp ruilt snowboard voor wakeboard

Na een drukke winter waarin Melissa Peperkamp uit Zelhem debuteerde op de Olympische Winterspelen in...

Auto’s botsen op kruising bij Hengelo

Twee automobilisten zijn dinsdagochtend op elkaar gebotst op een kruising in het buitengebied van He...

Plantrijke wadi’s per ongeluk gekortwiekt

Plantrijke wadi’s in Hoog-Keppel zijn per ongeluk in opdracht van de gemeente Bronckhorst gekortwi...

Weerboer voorspelt een koel feestweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

'Geen veertig graden op Zwarte Cross'

Een zonnetje, een wolkje, een briesje en aangename temperaturen tussen de twintig en dertig graden. ...

Eerste campinggasten op de Zwarte Cross

De camping van de Zwarte Cross is donderdagochtend geopend. Om 10.00 uur gingen de poorten open en b...