gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ongewijzigd tegen Heracles

b34a0a477fd140e25ffe5d33ca09c259.jpg

De Graafschap treedt zaterdagavond ongewijzigd aan in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. De Superboeren staan te trappelen om de goede vorm van voor de interlandbreak door te trekken.

Redactie REGIO8 |

"Die dagen zijn even lekker, alleen wij hunkeren naar de volgende wedstrijd", aldus trainer Henk de Jong. "Wij zitten in een goede schwung en dat willen we zo houden, dus zo snel mogelijk weer voetballen." Jordy Tutuarima zag deze week de optie in zijn contract door De Graafschap gelicht worden. "Daar ben ik blij mee", aldus de verdediger. "Het was een optie die ik in mijn vorige contract had staan. Het is een teken dat ik het goed doe en dat ze vertrouwen in me hebben."

De Drachtse oefenmeester is beducht voor Heracles. "Het is een goed voetballende ploeg die ook de standaardsituaties goed voor elkaar heeft. In Almelo verloren we met 4-0. Maar we hebben van meer ploegen dik verloren en daar winnen we nu van. Er liggen zeker kansen." De Doetinchemse eredivisionist staat op slechts één punt achterstand van de vijftiende plaats en De Jong ziet kansen. "Het is zaak om het door te trekken. Iedereen voelt dat hier wat gebeurt."

Zelfde basisopstelling
Tegen Heracles houdt De Jong vast aan dezelfde basiself als in de gewonnen uitwedstrijd bij Heerenveen: "Ik laat het zo. Nabil Bahoui is weer fit, maar we wonnen met 0-3 en dan is het terecht dat we het laten staan."


Opstelling De Graafschap: Betrams, Owusu, Straalman, Van de Pavert, Tutuarima; Vet, Matusiwa, El Jebli; Narsingh, Benschop, Burgzorg.

Lees ook

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.