Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ongewijzigd tegen Heracles

b34a0a477fd140e25ffe5d33ca09c259.jpg

De Graafschap treedt zaterdagavond ongewijzigd aan in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. De Superboeren staan te trappelen om de goede vorm van voor de interlandbreak door te trekken.

Redactie REGIO8 |

"Die dagen zijn even lekker, alleen wij hunkeren naar de volgende wedstrijd", aldus trainer Henk de Jong. "Wij zitten in een goede schwung en dat willen we zo houden, dus zo snel mogelijk weer voetballen." Jordy Tutuarima zag deze week de optie in zijn contract door De Graafschap gelicht worden. "Daar ben ik blij mee", aldus de verdediger. "Het was een optie die ik in mijn vorige contract had staan. Het is een teken dat ik het goed doe en dat ze vertrouwen in me hebben."

De Drachtse oefenmeester is beducht voor Heracles. "Het is een goed voetballende ploeg die ook de standaardsituaties goed voor elkaar heeft. In Almelo verloren we met 4-0. Maar we hebben van meer ploegen dik verloren en daar winnen we nu van. Er liggen zeker kansen." De Doetinchemse eredivisionist staat op slechts één punt achterstand van de vijftiende plaats en De Jong ziet kansen. "Het is zaak om het door te trekken. Iedereen voelt dat hier wat gebeurt."

Zelfde basisopstelling
Tegen Heracles houdt De Jong vast aan dezelfde basiself als in de gewonnen uitwedstrijd bij Heerenveen: "Ik laat het zo. Nabil Bahoui is weer fit, maar we wonnen met 0-3 en dan is het terecht dat we het laten staan."


Opstelling De Graafschap: Betrams, Owusu, Straalman, Van de Pavert, Tutuarima; Vet, Matusiwa, El Jebli; Narsingh, Benschop, Burgzorg.

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.