gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap onderuit tegen VVV-Venlo

76c9ed5e1f681d1afbf8acde8a2aaff5.jpg

De Graafschap is de tweede helft van de competitie zondag met een nederlaag begonnen. Op de eigen Vijverberg in Doetinchem werd met 1-2 verloren van VVV-Venlo.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
Na een minuut stilte, die werd gehouden voor alle Superboeren die in het vorig jaar zijn overleden, was het de thuisploeg die de eerste twintig minuten van de wedstrijd domineerde. De ploeg van trainer Reinier Robbemond leverde veel druk op het doel van VVV-doelman Delano Van Crooij, maar tot echte grote kansen kwam het niet. De eerste mogelijkheid van de wedstrijd kwam van VVV-Venlo via nieuweling Nick Venema. De spits kon alleen af op doelman Hidde Jurjus, maar de Lichtenvoordse keeper kon zijn inzet keren. Kort daarna was het Devin Haen die de eerste kans voor de Superboeren kreeg na een sterke individuele actie van verdediger Jasper van Heertum. Vlak voor rust zette Aaron Bastiaans de bezoekers op voorsprong. Van dichtbij verschalkte de negentienjarige spits de doelman van De Graafschap: 0-1.

In het tweede bedrijf kwam De Graafschap na tien minuten spelen via Ted van de Pavert langszij. De verdediger kopte de bal snoeihard langs doelman Van Crooij: 1-1. Vervolgens leek De Graafschap te kunnen doordrukken, maar kwam VVV-Venlo uit het niets op een 1-2 voorsprong. Van Heertum trapte over de bal heen, waardoor Venema alleen richting de goal kon. De doelman, die een goede wedstrijd keepte, zag de bal achter hem in het net terechtkomen. In de slotfase zette De Graafschap met invaller Danzell Gravenberch nog aan, maar goals vielen er niet meer in Doetinchem.

De Graafschap lijkt door de thuisnederlaag de aansluiting met de kop van de ranglijst te verliezen. De ploeg staat momenteel op de zesde plek met twaalf punten achterstand op koploper FC Volendam. Vrijdagavond spelen de Doetinchemmers een uitwedstrijd tegen nummer twee Excelsior.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.