gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap met flinke kater winterstop in

d6fbe236f9df2d8466172630d7093322.jpg
Redactie REGIO8 |

Telstar stond al snel voor, maar het doelpunt van spits Andrija Novakovich werd afgekeurd wegens buitenspel. De Doetinchemmers namen na tien minuten de leiding via Anthony van den Hurk. De spits schoot op prachtige wijze van afstand de 0-1 binnen. Het spel was niet best, maar toch kreeg De Graafschap enkele kleine kansjes. Wederom Van den Hurk en Daryl van Mieghem schoten net naast. Telstar kwam via een kopbal van Novakovich na een dik kwartier spelen terecht op gelijke hoogte, na een perfecte voorzet van Mohammed Osman: 1–1.

Na de rust had Telstar de overhand en nam het de voorsprong (2-1) via wederom Novakovich. De sterke spits kon de rebound van Melvin Platje binnenwerken, die nog de vuisten van doelman Filip Bednarek trof. Platje trof daarna de lat en ook invaller Shaquill Sno had geen geluk. Dat had invaller Fabian Serrarens wel, die De Graafschap uit het niets op 2-2 schoot. In de slotfase kregen de Superboeren alsnog de deksel op de neus: Platje kon in het zestienmetergebied zonder moeite de 3-2 tegen de touwen schieten.

Door deze nederlaag zakt De Graafschap op de ranglijst en gaat het als nummer zes de winterstop in. De Doetinchemmers komen op 12 januari weer in actie in het uitduel tegen Cambuur Leeuwarden.

Foto: REGIO8

Lees ook

vangst365kilo-2.jpg

Vondst 365 kilo cocaïne in Rotterdamse haven leidt naar Lochem

De vondst van 365 kilo cocaïne in de Rotterdamse haven heeft deze week geleid tot vier aanhoudingen in Lochem. De drugs zaten verstopt in een container met verhuisspullen uit Curaçao, die bestemd waren voor een adres in de Achterhoek.

d024a9e6-76e2-4a90-a86a-909626ec85ef.jpg

De Graafschap verliest wedstrijd ‘om niets’ in Emmen

In de laatste reguliere wedstrijd van het seizoen heeft De Graafschap niet weten te winnen. Op bezoek bij FC Emmen liepen de Doetinchemmers op de vooravond van de play-offs tegen een 1-0 nederlaag aan.

Vulcanus40.jpg

Onrust rond sluiting Vulcanus Langerak: werknemers krijgen deels of geen loon

De onrust bij werknemers van de recent gesloten ijzergieterij Vulcanus in Langerak bij Doetinchem, neemt verder toe. Terwijl het bedrijf na 132 jaar haar deuren definitief sluit, melden werknemers dat zij slechts zestig procent van het salaris hebben ontvangen en in ziekte gevallen zelfs niets.

Lintjesregen80.jpg

Bijna tachtig Achterhoekers ontvingen koninklijke onderscheiding tijdens lintjesregen

Bijna tachtig Achterhoekers die zich hebben ingezet voor de samenleving stonden vrijdag in de schijnwerpers tijdens de jaarlijkse lintjesregen. In de hele regio zijn vrijdag Achterhoekse inwoners koninklijk onderscheiden. Hieronder een overzicht per gemeente.

WhatsApp Image 2026-04-16 at 15.44.30.jpeg

Drukteplek aan de grens: Koningsdag en 1 mei-weekend trekken bezoekers over en weer

In de grensstreek van de Achterhoek staan twee uitzonderlijk drukke weekenden voor de deur. Door de samenloop van Koningsdag, de meivakantie en de Duitse feestdag Dag van de Arbeid op vrijdag 1 mei, verandert de grens tijdelijk in een draaideur van reizend publiek. Zowel Doetinchem als Bocholt rekenen op grote aantallen bezoekers uit het buurland.

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.