gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap met flinke kater winterstop in

d6fbe236f9df2d8466172630d7093322.jpg
Redactie REGIO8 |

Telstar stond al snel voor, maar het doelpunt van spits Andrija Novakovich werd afgekeurd wegens buitenspel. De Doetinchemmers namen na tien minuten de leiding via Anthony van den Hurk. De spits schoot op prachtige wijze van afstand de 0-1 binnen. Het spel was niet best, maar toch kreeg De Graafschap enkele kleine kansjes. Wederom Van den Hurk en Daryl van Mieghem schoten net naast. Telstar kwam via een kopbal van Novakovich na een dik kwartier spelen terecht op gelijke hoogte, na een perfecte voorzet van Mohammed Osman: 1–1.

Na de rust had Telstar de overhand en nam het de voorsprong (2-1) via wederom Novakovich. De sterke spits kon de rebound van Melvin Platje binnenwerken, die nog de vuisten van doelman Filip Bednarek trof. Platje trof daarna de lat en ook invaller Shaquill Sno had geen geluk. Dat had invaller Fabian Serrarens wel, die De Graafschap uit het niets op 2-2 schoot. In de slotfase kregen de Superboeren alsnog de deksel op de neus: Platje kon in het zestienmetergebied zonder moeite de 3-2 tegen de touwen schieten.

Door deze nederlaag zakt De Graafschap op de ranglijst en gaat het als nummer zes de winterstop in. De Doetinchemmers komen op 12 januari weer in actie in het uitduel tegen Cambuur Leeuwarden.

Foto: REGIO8

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.