Ulft, Netherlands

De Graafschap loopt averij op met gelijkspel in Oss

De Graafschap heeft vrijdagavond in een spectaculair duel gelijkgespeeld tegen TOP Oss (3-3). De Doetinchemmers kwamen tegen de nummer zeventien van de Keuken Kampioen Divisie knap terug van een 3-1 achterstand, maar lopen wel averij op in de strijd om de play-offs.
Tim Rondeel | 14 april 2023 22:51 | Aangepast op 14 april 2023 22:51
De thuisploeg begon uitstekend aan het duel in het Frans Heesen Stadion, want via Kay Tejan kwam de formatie van Klaas Wels al vroeg op voorsprong. De Graafschap reageerde echter binnen drie minuten en kwam via buitenspeler Basar Önal langszij: 1-1

In het resterende deel van de eerste helft dicteerde de ploeg van Richard Roelofsen, maar vergat het de kansen om te zetten in doelpunten. Na de rust was het TOP Oss dat beter uit de kleedkamer kwam en fouten van De Graafschap af wist te straffen. Trevor David en Justin Mathieu waren trefzeker en zette de Brabantse ploeg op een comfortabele 3-1 voorsprong.

Vervolgens toonde de Achterhoekers veerkracht en wist De Graafschap zich terug te knokken in de wedstrijd. Camiel Neghli en Mees Kaandorp verschalkten op fraaie wijze doelman TOP Oss-doelmanThijs Jansen, maar meer dan een punt zat er uiteindelijk niet in voor de Superboeren.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Griek Theodoridis gaat voor succes in de Achterhoek: ‘Alles is mogelijk dit seizoen’

Na Kostas Dedeletakis en Giannis Mystakidis is er nieuw Grieks bloed gearriveerd op De Vijverberg. D...

Avontuur voor Jan Vreman: Officieel gepresenteerd bij Cape Town City FC

Jan Vreman is maandag officieel gepresenteerd als de nieuwe trainer van het Zuid-Afrikaanse Cape Tow...

De Graafschap boekt tegen Olympic Charleroi eenvoudig derde oefenzege

De Graafschap heeft zaterdagmiddag op een goed gevuld Sportpark Zuid in Aalten een overtuigende 2-0 ...

Seuntjens kiest voor Belgisch avontuur na vertrek in Doetinchem

Ralf Seuntjens heeft voor een jaar getekend bij het Belgische Lommel SK. In eerste instantie had de ...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...