Ulft, Netherlands

De Graafschap legt aanvaller Blummel vast

De Graafschap heeft aanvaller Sven Blummel voor 2,5 seizoen vastgelegd. De 23-jarige speler kwam dit seizoen uit voor het Deense Fremad Amager.
Regio8 | 31 december 2019 11:19 | Aangepast op 31 december 2019 11:19
“Deze kans kwam voorbij en kon ik niet laten schieten”, zo laat Blummel weten over de overstap naar Doetinchem. “Mooi dat Fremad Amager heeft meegewerkt aan deze overgang. Ik ben content terug te zijn in Nederland en kijk uit naar een volle Vijverberg.” Blummel gaat op donderdag 2 januari mee op trainingskamp naar Spanje met de selectie van De Graafschap.

Dit seizoen kwam de aanvaller veertien keer in actie op het tweede niveau in Denemarken en kwam tot twee doelpunten. Voor zijn overstap nar Fremad Amager speelde Blummel twee seizoenen voor FC Den Bosch. De in Schijndel geboren aanvaller doorliep de jeugdopleiding van PSV.

Foto: De Graafschap

Lees ook

ZWARTE CROSS 2025 | Dit waren dé hoogtepunten

De Zwarte Cross 2025 zit er alweer even op. Kun jij je nog herinneren wat je allemaal hebt gedaan en...

De Boetners eert De Graafschap met nieuw nummer 'Goa Stoan'

De mannen van de Boetners hebben vrijdag hun clublied ter ere van De Graafschap uitgebracht. Met het...

Wisselvallig weekend op komst volgens Weerboer Gerrit: ‘Maar daarna komt de zomer’

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...

N825 tussen Lochem en Borculo tot december afgesloten

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf maandag 18 augustus voor een groot gede...

Tamandua na hectisch avontuur weer terug in verblijf Eibergen

Na een hectische periode door de ontsnapping van de tamandua, is het dier weer terug in haar verblij...