Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap laat zich kisten bij Telstar

44c58b0646a75c97c476780e2022be37.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap had in de eerste helft het overwicht, maar vergat dit uit te drukken in echte kansen. Anthony van den Hurk en Lion Kaak schoten over het doel van keeper Wesley Zonneveld, aan de andere kant kopte Guyon Philips op de lat. De Graafschap kwam na een goede voorzet van Nathaniel Will wel op voorsprong. Piotr Parzyszek kopte na 34 minuten op fraaie wijze de 0-1 tegen de touwen.

Na de rust, waarin culttrainer Simon Kistemaker op het veld handtekeningen uitdeelde, deed De Graafschap weinig met het veldoverwicht en werd Telstar gevaarlijker. Vleugelaanvaller Oussama Zamouri bracht de stand op gelijke hoogte met een afstandsschot na een afgeslagen corner. Stefano Lillipaly maakte de zorgen voor de Superboeren nog iets groter door op fraaie wijze de ploeg uit Noord-Holland op een 2-1 voorsprong te zetten. Ondanks aandringen wist De Graafschap niet meer te scoren.

Van de zes wedstrijden dit seizoen, verloor De Graafschap er tot nu toe drie. Door deze blamage zakken De Superboeren af naar de twaalfde plaats in de Jupiler League. Volgende week komt FC Emmen naar Doetinchem.
Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?

1b961b14-e520-4801-b69c-6ab5923bad39.jpg

Uitverkocht huis lonkt bij De Graafschap voor Gelderse clash: Vitesse zet verkoop stil

Met nog slechts enkele kaarten in de verkoop is het een kwestie van tijd voordat de Gelderse ontmoeting op zondag 8 maart tussen De Graafschap en Vitesse uitverkocht is. De laatste keer dat de Doetinchemmers op een uitverkocht huis aan de aftrap stond was in 2024, ook tijdens de derby. Voor deze editie is het nog de maar de vraag of het uitvak vol zit.

Paratafeltennis0.png

Eerste grote paratafeltennistoernooi in Achterhoek trekt sporters uit hele land

Ruim negentig parasporters met en zonder rolstoel speelden zaterdag fanatiek tafeltennis in de IJsselweidehal in Gendringen. Voor het eerst is er in de Achterhoek namelijk een groot paratafeltennistoernooi georganiseerd. Volgens Robert van de organisatie leent de sport zich uitstekend voor mensen met een beperking.