gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap laat zich kisten bij Telstar

44c58b0646a75c97c476780e2022be37.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap had in de eerste helft het overwicht, maar vergat dit uit te drukken in echte kansen. Anthony van den Hurk en Lion Kaak schoten over het doel van keeper Wesley Zonneveld, aan de andere kant kopte Guyon Philips op de lat. De Graafschap kwam na een goede voorzet van Nathaniel Will wel op voorsprong. Piotr Parzyszek kopte na 34 minuten op fraaie wijze de 0-1 tegen de touwen.

Na de rust, waarin culttrainer Simon Kistemaker op het veld handtekeningen uitdeelde, deed De Graafschap weinig met het veldoverwicht en werd Telstar gevaarlijker. Vleugelaanvaller Oussama Zamouri bracht de stand op gelijke hoogte met een afstandsschot na een afgeslagen corner. Stefano Lillipaly maakte de zorgen voor de Superboeren nog iets groter door op fraaie wijze de ploeg uit Noord-Holland op een 2-1 voorsprong te zetten. Ondanks aandringen wist De Graafschap niet meer te scoren.

Van de zes wedstrijden dit seizoen, verloor De Graafschap er tot nu toe drie. Door deze blamage zakken De Superboeren af naar de twaalfde plaats in de Jupiler League. Volgende week komt FC Emmen naar Doetinchem.
Foto: REGIO8

Lees ook

MobieleHospiceSlingeland.jpeg

Nieuwe hospicekamer in Slingeland geeft patiënten warm afscheid: 'Het voelt als thuis'

Een ziekenhuisbed, medische apparatuur en witte muren. Voor sommige ernstig zieke patiënten vormt dit de omgeving waarin zij de stervensfase doorbrengen. In het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vinden zorgverleners dat dat anders kan en moet. Daarom introduceerden zij een mobiele hospicekamer: een verrijdbare inrichting die een gewone ziekenhuiskamer verandert in een warme, huiselijke omgeving.

TrailGP Parcours30.jpg

81-jarige kartrekker zet nog één keer TrialGP in Zelhem op poten

Op 4, 5 en 6 september vormt de voormalige vuilnisbult in Zelhem het decor voor de TrialGP. Na het succesvolle wereldkampioenschap in 2019 keert de absolute wereldtop terug naar het Bronckhorster plaatsje om hun indrukwekkende motorbeheersing te laten zien. Maar voordat het zover is, moet er nog flink wat werk worden verzet: volgens kartrekker Dick Bulten moeten er eerst zo’n twaalf uitdagende hindernissen worden gebouwd.

GBD_Hidde0.png

Historische winst voor GemeenteBelangen Doetinchem en Forum voor Democratie: 'Hadden we niet verwacht'

GemeenteBelangen Doetinchem is de grote winnaar van de gemeenteraadsverkiezingen in Doetinchem. De lokale partij verdubbelt het aantal zetels van drie naar zes en schrijft daarmee geschiedenis als eerste lokale partij die de grootste wordt in de gemeente. Ook GroenLinks-PvdA behaalde zes zetels, maar kreeg 441 stemmen minder en eindigt daardoor als tweede. Forum voor Democratie groeide opvallend van één naar vier zetels.

MerelJohan.jpg

CDA blijft de grootste in Montferland, PVV grote winnaar

Het CDA blijft met zes zetels de grootste partij in Montferland, maar de echte winnaar van de verkiezingsavond is de PVV. De partij komt met drie zetels nieuw de raad binnen en zet daarmee de verhoudingen op scherp. Tegelijkertijd krijgt Lijst Groot Montferland een zware klap: van vijf zetels blijft er nog maar één over. De uitslag maakt één ding duidelijk: een stabiele coalitie vormen wordt een flinke uitdaging.

RiaEnGerrit.jpg

Dorp en Platteland Beweging grote winnaar Oude IJsselstreek, Lokaal Belang blijft grootste

Lokaal Belang blijft in Oude IJsselstreek de grootste partij, ondanks dat ze maar liefst drie zetels in leveren. Het politieke landschap in de gemeente is met negen partijen wel weer meer versplinterd. Grote winnaar is de Dorp en Platteland Beweging. Onder leiding van lijsttrekker Gerrit Vossers wonnen ze twee zetels.

80764b21-6553-4f21-a043-32127f9e2424.jpg

CDA weer de grootste in Berkelland, Samen voor Berkelland wint ruim

Het CDA is wederom de grootste van Berkelland. De partij van lijsttrekkers Biense Klein Braskamp gaat van 6 zetels nu, naar 8 zetels in de nieuwe raad. Samen voor Berkelland, dat voor het eerst deelnam aan de verkiezingen maakt zijn entree met vijf zetels.