gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap knokt zich naar zege op NAC Breda

a802e59833c140b4e2c931f9aa4767aa

De Graafschap heeft vrijdagavond zijn tweede zege van deze week geboekt. Na een overwinning op FC Emmen in de beker werd NAC Breda op de eigen Vijverberg met 1-0 verslagen.

Michiel Fukking |
Na de overwinning van afgelopen dinsdag in de beker tegen FC Emmen, begon De Graafschap in de thuiswedstrijd met NAC Breda ook weer met goede moed en vertrouwen. Met een gevulde Vijverberg achter zich, leek het gehoopte vuurwerk op veld in de eerste helft uit te blijven. Helaas dachten de NAC-supporters daar anders over en doordat zij fakkels op het veld gooiden werd de wedstrijd tijdelijk stilgelegd.

Na de rust begon ook het spektakel op het veld wat los te barsten. De Graafschap, die in de eerste helft ook al de gevaarlijkere ploeg was, kwam langzaamaan tot meer kansen. De schoten van Simon Colyn en Basar Önal kon Kortsmit nog keren. Echter ging de doelman van NAC bij de openingstreffer van de superboeren gruwelijk de fout in. Doordat hij de bal losliet kon David Flakus Bosilj de eerste en enige treffer van de avond maken.

De Graafschap doet goede zaken met de overwinning op NAC Breda, het stijgt voor nu even naar de vierde plek. Dit beeld is deels vertekend, omdat er later dit weekend nog concurrenten in actie komen. Volgende week wacht voor De Graafschap een uitwedstrijd, in Velsen-Zuid gaat de ploeg van Jan Vreman op bezoek bij Telstar.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

UitkijktorenBelvedere0

Restauratie Lochemse Belvedère dichterbij dankzij actie voor inwoners en bedrijven

Boven op de Lochemse Berg staat uitkijktoren Belvedère. Deze is al ruim een halve eeuw niet voor bezoekers te beklimmen om van het uitzicht te genieten. Ondanks dat enkele pogingen om het Lochemse icoon te restaureren mislukten, doet Stichting Behoud Belvedère een nieuwe poging.

04 slingeland ziekenhuis0

Slingeland Ziekenhuis trotseert hitte: 'Doen er alles aan om het draaglijk te houden'

Terwijl de meeste basisscholen hun deuren gesloten houden en steeds meer evenementen worden afgelast vanwege de extreme hitte, draait het Slingeland Ziekenhuis onverminderd door. Dat vraagt wel om extra maatregelen om het voor patiënten en medewerkers zo aangenaam mogelijk te maken.

hitte0

HITTEBLOG | Basisscholen dicht, strooien en evenementen afgelast: code rood in Achterhoek

Met een weeralarm van het KNMI en code rood van kracht in de Achterhoek zijn verschillende evenement afgelast en ziet het dagelijks leven er iets anders uit. Zo zijn de meeste basisscholen gesloten en werken verschillende bedrijven met afwijkende tijden. Lokaal kan het kwik zelfs stijgen tot 40°C in de regio.

WhatsApp Image 2026-06-25 at 16.52.05

Eenzijdig ongeval bij afrit A18 bij Didam, bestuurder meegenomen naar ziekenhuis

Door een eenzijdig ongeval met een auto op de Bievankweg bij Didam is donderdagmiddag een flinke verkeershinder ontstaan. De bestuurder van het voertuig werd mogelijk onwel en is meegenomen naar het ziekenhuis.

Zon0

KNMI geeft weeralarm af vanwege extreme hitte: code rood in Achterhoek

Het KNMI heeft vanaf donderdagnacht 00.00 uur tot en met vrijdagavond 23.00 uur code rood afgegeven voor acht provincies in Nederland, waaronder ook Gelderland. Er was al code oranje afgegeven vanwege extreme hitte, dit is nu opgeschaald.

Veva10

VeVa-studenten marcheren door Doetinchem voor veteranen: ‘Zij vochten voor onze vrijheid’

Tientallen Veiligheid en Vakmanschap-studenten (VeVa) van het Graafschap College marcheerden donderdag door de Doetinchemse binnenstad. Tijdens de mars moeten studenten van de opleiding laten zien bereid te zijn verantwoordelijkheid te nemen voor onze vrijheid en veiligheid. Daarnaast willen ze hun waardering laten zien voor veteranen die zich hebben ingezet voor Nederland.