gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap kan niet stunten tegen PSV

Redactie REGIO8 |

Al na twee minuten pegelde Robert Klaasen een vrije trap snoeihard op de lat boven doelman Jeroen Zoet. De Superboeren speelden, ondanks de defensieve opstelling, aanvallend en dat resulteerde ook in kansen. Youssef El Jebli schoot na een kwartier maar net naast. Aan de andere kant was de eerste echte kans uit het niets direct raak. Na een voorzet van Nick Viergever tekende Doetinchemmer Luuk de Jong na 18 minuten met een fraaie volley voor de 0-1. De Graafschap, dat met lef speelde, zette die achterstand al snel recht. El Jebli rondde een goede combinatie met Furdjel Narsingh fraai af en maakte terecht 1-1. Nadat de bal uit een hoekschop voor de voeten van Steven Bergwijn viel, schoof de aanvaller PSV voor rust nog op 1-2.

Na rust veranderde het spelbeeld, al deed De Graafschap tot twintig minuten voor tijd nog goed mee. PSV domineerde, zonder dat dit resulteerde in echt grote kansen. De Graafschap kwam er nauwelijks uit, maar was met Fabian Serrarens toch dichtbij de 2-2. De spits van de Doetinchemmers raakte een voorzet van Leeroy Owusu volledig verkeerd en schoot over. Nadat invaller Donyell Malen een kwartier voor tijd werd vrijgespeeld, tekende hij voor 1-3. Doetinchemmer De Jong maakte vlak voor tijd nog zijn tweede van de avond en zette de eindstand zo op 1-4.

Door deze nederlaag zakt De Graafschap naar de zestiende plaats en staat het onder de degradatiestreep. Volgende week gaan de Superboeren op bezoek bij FC Utrecht.

Foto: Andre Kaal

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.