gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap kan niet stunten tegen PSV

Redactie REGIO8 |

Al na twee minuten pegelde Robert Klaasen een vrije trap snoeihard op de lat boven doelman Jeroen Zoet. De Superboeren speelden, ondanks de defensieve opstelling, aanvallend en dat resulteerde ook in kansen. Youssef El Jebli schoot na een kwartier maar net naast. Aan de andere kant was de eerste echte kans uit het niets direct raak. Na een voorzet van Nick Viergever tekende Doetinchemmer Luuk de Jong na 18 minuten met een fraaie volley voor de 0-1. De Graafschap, dat met lef speelde, zette die achterstand al snel recht. El Jebli rondde een goede combinatie met Furdjel Narsingh fraai af en maakte terecht 1-1. Nadat de bal uit een hoekschop voor de voeten van Steven Bergwijn viel, schoof de aanvaller PSV voor rust nog op 1-2.

Na rust veranderde het spelbeeld, al deed De Graafschap tot twintig minuten voor tijd nog goed mee. PSV domineerde, zonder dat dit resulteerde in echt grote kansen. De Graafschap kwam er nauwelijks uit, maar was met Fabian Serrarens toch dichtbij de 2-2. De spits van de Doetinchemmers raakte een voorzet van Leeroy Owusu volledig verkeerd en schoot over. Nadat invaller Donyell Malen een kwartier voor tijd werd vrijgespeeld, tekende hij voor 1-3. Doetinchemmer De Jong maakte vlak voor tijd nog zijn tweede van de avond en zette de eindstand zo op 1-4.

Door deze nederlaag zakt De Graafschap naar de zestiende plaats en staat het onder de degradatiestreep. Volgende week gaan de Superboeren op bezoek bij FC Utrecht.

Foto: Andre Kaal

Lees ook

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 16.35.16.jpeg

Shovel vliegt in brand bij boerderij in Doetinchem

Een shovel is maandagmiddag op de Kommendijk in Doetinchem in brand gevlogen tijdens werkzaamheden. Het is nog niet bekend hoe de brand exact heeft kunnen ontstaan.

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.