Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap jaagt in Zwolle op Cambuur

02ad069ec3f32cf866d10ffc8b467d7b.jpg
Redactie REGIO8 |
"Wij willen gewoon naar boven kijken", aldus verdediger Robin Pröpper. Op dit moment staan de Leeuwarders twee punten voor op de Superboeren. "Wij moeten de punten verzamelen en boven Cambuur eindigen." Tegen PEC Zwolle liggen daar volgens trainer Jan Vreman genoeg kansen voor: "Ze hebben veel problemen op het moment. De laatste weken draaien ze wat minder. Dan moeten wij nu eigenlijk daar van profiteren."

Middenvelder Mark Diemers is fit genoeg om zaterdagavond aan te sluiten bij de wedstrijdselectie. "Ik heb deze week kunnen trainen, dus ik ga zaterdag ook mee", aldus de FC Utrecht-huurling. Negentig minuten spelen is voor de geboren Leeuwarder niet mogelijk. "Een pees in mijn knie speelt telkens op als ik teveel doe. Als ik negentig minuten speel dan gaat hij weer opspelen."

Jan Vreman hult zich in nevelen
"Er zijn wat schorsingen en wat blessures", laat trainer Vreman weten. "Maar ik denk wel dat we een goed elftal neer kunnen zetten." Welke spelers tegen PEC Zwolle aan de aftrap verschijnen wil de trainer nog niet prijsgeven: "Ik wil Zwolle niet wijzer maken dan ze al zijn." De Superboeren kunnen in ieder geval geen beroep doen op Tolgahan Cicek (geschorst), Lion Kaak (geschorst), Andrew Driver (hamstring), Thijs Bouma (niet wedstrijdfit), Jan Lammers (hoofd), Alexander Bannink (buikspier), Tom Menting (enkel) en Jasper Heusinkveld (pols).

Lees ook

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.